سقوط مرگبار زن خانه دار به چاه 30 متری

  • حوادث
  • پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۹:۰۰
    کد خبر :1073381
سقوط مرگبار چاه

سقوط زن میانسال به چاه 30 متری در حیاط خانه مرگ وی را رقم زد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه سقوط در چاه ساعت ۱۷:۰۹ عصر سه‌شنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مخصوص و دستگاه هوارسان به محل حادثه واقع در خیابان مختاری شرقی، خیابان اشجعی اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ظرف مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: ‌با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک منزل دو طبقه قدیمی رخ داده و در قسمت حیاط آن چاهی خشک به عمق حدود ۳۰ متر حفر شده است. مالکان این منزل قصد تخریب و نوسازی این خانه را داشته و چاه مذکور را نیز برای آزمایش خاک حفر کرده بودند.

اما همچنان افرادی در این خانه ساکن بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه زنی ۶۰ ساله به عمق ۳۰ متری این چاه سقوط کرده بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل و استقرار کارگاه نجات، به عمق چاه رفته و این زن را از داخل چاه خارج کردند. متأسفانه با تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد که او جان خود را از دست داده‌ است.

وی با اشاره به این حادثه به مردم هشدار داد که آزمایش خاک را زمانی انجام دهند که دیگر فردی در محل ساکن نیست و علاوه بر آن حتماً از یک درپوش مناسب برای چنین چاه‌هایی استفاده کنند.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید