سقوط مرد جوشکار از ارتفاع

  • حوادث
  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
    کد خبر :631472

بی توجهی به اصول ایمنی، سقوط کارگر جوشکار را از ارتفاع ۶ متری ساختمان در حال ساخت به همراه داشت.

 

در پی تماس شاهدان حادثه سقوط کارگر جوان از ارتفاع، با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران پس از دریافت این خبر، ساعت ۱۷:۱۳ عصر روز گذشته زنگ ایستگاه ۳۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه نجات ۲، رهسپار محل حادثه در شهرک مسعودیه، انتهای خیابان کلهر، بعد از میدان دامداری شدند.

 

حسین کاظمی فرمانده آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره گفت: مردی ۳۵ ساله از تبعه افغانستان در هنگام کار جوشکاری در ارتفاع به دلیل بهم خوردن تعادل از روی اسکلت سقوط و از ارتفاع حدود ۶متری بر روی پشت بام ملک مجاور فرود آمده بود.

 

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از درخواست عوامل اورژانس، خود را به پشت بام رساندند و با رعایت موارد ایمنی پس از فیکس کردن، وی را به خارج از ساختمان منتقل کرده و برای اعزام به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس دادند.

 

به گزارش مهر، کاظمی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی به مالک و تحویل محل به وی، عملیات خود را پایان دادند.

 

وی افزود: کارگرانی که در ارتفاع و ساختمان های بلند مشغول به کار هستند حتما از وسایل ایمنی و فیکس کننده استفاده کنند تا در مواقع حادثه حداقل خسارت به آنها وارد شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید