ســـرقت النگوهای زن مسافر از سوی راننده

  • حوادث
  • پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۰۰
    کد خبر :929736
ســـرقت النگوهای زن مسافر از سوی راننده

سارق خشن که به بهانه مسافرکشی طلای زنان مسافر را سرقت می‌کرد در مخفیگاهش به دام افتاد.

چند روز قبل زن جوانی با مراجعه به پلیس از سرقت النگوهای طلایش از سوی یک راننده خبر داد و گفت: سوار خودرو شدم تا به خانه‌ام بروم اما بین راه ناگهان راننده در خیابانی خلوت توقف کرد و با تهدید چاقو و در حالی که یک انبر در دست داشت النگوهایم را برید و سپس مرا از خودرو بیرون انداخت.

سرهنگ «حیدر گودرزی»، رئیس پلیس آگاهی شهرستان ری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام زورگیری و سرقت النگوهای زن مسافر توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید سفید رنگ در شهرستان ری، دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی نشان از این داشت متهم با تهدید سلاح سرد و با استفاده از انبر النگوهای زن مسافر را قیچی و مالباخته را در مکان خلوتی پیاده کرده است، افزود: زن شاکی موفق شده بود مشخصات ظاهری متهم را به خاطر بسپارد و کارآگاهان با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم، هویت و مخفیگاه وی را شناسایی کردند. سپس تردد متهم تحت کنترل در آمد و با مراقبت‌های ویژه پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی این شهرستان به زورگیری از زن مسافر و سرقت النگوهای وی اعتراف کرد.
به گزارش روزنامه ایران، این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه شناسایی سایر جرایم احتمالی متهم ادامه دارد افزود: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم برای گرفتن دستور قضایی به دادسرا معرفی شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید