سرمربی پرسپولیسی ها مشخص شد

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۱۲
    کد خبر :1074971
سرمربی پرسپولیسی ها

گزینه ایتالیایی هدایت تیم فوتبال پرسپولیس از نشستن روی نیمکت سرخ پوشان ابراز رضایت کرده است.

پس از قهرمانی پرسپولیس در فصل بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، «اوسمار ویه را» از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد و حاضر به تمدید قرارداد با سرخ‌پوشان نشد و به همین جهت مدیران پرسپولیس به سراغ گزینه‌های خود رفتند و در این بین روز گذشته چهارشنبه ۳۰ خرداد «جیانلوکا دی مارزیو» یکی از خبرنگاران مطرح حوزه نقل و انتقالات فوتبال در ایتالیا خبر از توافق باشگاه پرسپولیس با «والتر ماتزاری» داد.

در همین خصوص سایت «sportnapoli» ایتالیا در گزارشی به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به سرمربی سابق تیم ناپولی پرداخته و از قول ماتزاری انتخاب پرسپولیس را خوشایند دانسته است.

این سایت در مطلب خود آورده است: والتر ماتزاری سرمربی جدید باشگاه فوتبال پرسپولیس خواهد بود سرمربی سابق ناپولی که به خاطر تجربیاتش در سری آ با تیم‌هایی مانند اینتر و تورینو شناخته می‌شود، چالش هدایت این باشگاه ایرانی برای فصل آینده را پذیرفت. ماتزاری که در سال‌های اخیر تجربیات مختلفی را چه در ایتالیا و چه در خارج از کشور داشته است، به عنوان مردی مناسب برای هدایت پرسپولیس به موفقیت‌های جدید شناخته می‌شود.

هدف ماتزاری با پرسپولیس مشخص است؛ این تیم را به اوج قهرمانی کشور برساند و در سطح بین المللی رقابت کند. توقعات هم از طرف هواداران و هم از مدیران بالاست که امیدوارند با هدایت سرمربی جدید به موفقیت برسند.

این تجربه جدید فرصت مهمی را برای ماتزاری به نمایش می‌گذارد تا ویژگی‌های خود را در زمینه‌ای متفاوت نشان دهد. این مربی ایتالیایی به دلیل توانایی‌اش در سازگاری با شرایط مختلف و گرفتن بهترین نتیجه از بازیکنانش شناخته شده است، ویژگی‌هایی که برای موفقیت او در ایران بسیار مهم است.

به گزارش مهر، ماتزاری در اولین اظهارات خود به عنوان سرمربی پرسپولیس از این چالش جدید ابراز خوشحالی کرد و از اعتماد مدیران تشکر کرد. او بر اهمیت کار سخت از همان ابتدا برای ایجاد یک تیم رقابتی و دستیابی به اهداف فصلی تاکید کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید