سرلشکر جعفری: ضربات ایران به اسرائیل چند برابر شده و ادامه دارد

  • سیاسی
  • چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۰۲
    کد خبر :917958
سرلشکر جعفری: ضربات ایران به اسرائیل چند برابر شده و ادامه دارد

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره برخی اظهارات مقامات رژیم صهیونیستی در خصوص وقایع اخیر کشورمان اظهار داشت: رژیم صهیونیستی و مسئولان آن بهتر می‌دانند تاکنون چه ضرباتی از جمهوری اسلامی خورده‌اند و حتی بعضی از آنها هنوز استمرار دارد و در حال ضربه خوردن از این ناحیه هستند. اینها ضرباتی است که در منطقه و در کشورهای مختلف، مقاومت اسلامی در منطقه و در کشورهای مختلف و حتی در داخل سرزمین‌های اشغالی به آنها وارد کرده است.

وی افزود: منتها این از مظلومیت جمهوری اسلامی است که نمی تواند خیلی از این ضربه هایی که به این رژیم وارد می کند را بیان کند، اسم بیاورد و شرح دهد. لذا در این اقدامات چراغ خاموش بودن و محرمانه بودن آن را اکثرا حفظ می‌کند.

وی ادامه داد: اما آنها وقتی تروری انجام‌ می‌دهند مانند ترور بزدلانه شهید صیاد خدایی علنا آن را بیان می‌کنند. تروری که ناجوانمردانه و درحالی صورت گرفت که این شهید در ماشین و جلوی منزلش و بدون محافظ بوده و ترور او ارزش عملیاتی از نظر تکنیکی برای رژیم صهیونیستی ندارد و شبیه ترورهای کور منافقین در دهه 60 است.

جعفری افزود: ما و جبهه مقاومت چندین برابر این اقدامات را، هم قبل از شهادت شهید صیاد خدایی به رژیم اشغالگر وارد کردیم و‌ هم بعد از آن اما نمی‌توانیم جزییات آن را بیان کنیم‌. البته مردم ما این مسئله را به خوبی می فهمند و درک می‌کنند. اگر رژیم صهیونیستی یک عملیات می‌کند، میداند که پاسخ آن را چندین بار دریافت میکند.

به گزارش تسنیم ، وی یادآور شد: دشمنان سعی می کنند دیگر حوادث کشور را هم از طریق عملیات روانی و رسانه‌ای به خود نسبت دهند در حالیکه خودشان بهتر از دیگران می دانند کار آنها نیست.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید