سخنگوی دولت: اخبار منتشره درباره انتصابات وزارت کار صحیح نیست

  • سیاسی
  • پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ۲۰:۵۲
    کد خبر :884940

سخنگوی دولت تاکید کرد که وزیر کار در طرح ساماندهی صندوق ها مورد تقدیر رییس جمهور قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا،‌ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در پاسخ به خبرنگار ایسنا در خصوص حواشی مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر اینکه «رئیس جمهور به وزیر کار در خصوص انتصابات این وزارت‌خانه تذکر داده‌اند»، ضمن تکذیب این موضوع از تقدیر رئیس جمهور از وزیر کار خبر داد.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفت: در جلسات مختلف تخصصی، کارشناسی یا مسولین مختلف با رییس جمهور مباحث متعددی مطرح می‌شود که بعضا رییس جمهور موارد را به مراجع ذیصلاح ارجاع می‌دهند.

بهادری جهرمی تصریح کرد: در یکی از جلسات اخیر جمعی از نمایندگان با رییس جمهور که به صورت منظم برگزار می‌شود، ادعاهایی در خصوص برخی انتصابات مطرح شد که محدود به یک وزارت‌خانه هم نبود. رییس جمهور هم به صورت کلی قاعده و روش دولت در این حوزه را تبیین کردند که هم در مرحله احراز شرایط اولیه و هم نظارت بر عملکرد و استمرار شرایط دقت نظر صورت می‌گیرد و اعلام شد چنانچه موارد مستندی وجود داشته باشد باید به مراجع ذیصلاح در دولت ارایه گردد.

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت تاکید کرد: البته تا جایی که بنده در جریان هستم هم هنوز هیچگونه مستند یا گزارش خاصی در این رابطه ارائه نشده است.

بهادری گفت: لذا هیچگونه دستور خاصی نسبت به وزیر خاص یا انتصاب خاصی صادر نشده و صرفا رویه معمول و روال عادی دولت در رسیدگی و نظارت بر موضوعات تبیین شده است.

وی تصریح کرد: در خصوص وزیری که شما اشاره کردید هم به طور خاص باید عرض کنم اتفاقا اخیرا در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ایشان طرح ساماندهی وضعیت موجود صندوق‌های بازنشستگی را ارائه کردند که مورد تقدیر رئیس جمهور قرار گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید