ستاره معروف اعتراف کرد / از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم

    کد خبر :1060495
ستاره معروف اعتراف کرد / از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم

علی اصغر درویش: تیم آلومینیوم اراک در بازی معوقه از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر درحالی که با دریافت گل زودهنگام از تیم هوادار عقب افتاده بود، با گل محمدامین کاظمیان بازی را به تساوی کشاند تا تیم مجتبی حسینی در اولین آزمون در سال جدید صاحب امتیاز شود. کاظمیان در ابتدای فصل به ذوب‌آهن رفت اما تنها پس از چند هفته از تیم اصفهانی جدا شد تا در آلومینیوم زیر نظر حسینی کار کند. وینگر ۲۷ساله اهل کرمان حالا در تیم آلومینیوم به یک ستاره کلیدی تبدیل شده و اینطور که خودش می‌گوید مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی است و حتی سال گذشته نیز این شانس را داشت که به تیم ملی برسد. کاظمیان با همشهری‌ درباره شرایط این تیم و اهداف خود گفت‌وگو کرد.

یک امتیاز از اولین بازی در سال جدید گرفتید. بازی با هوادار چطور بود؟

بازی خیلی خوبی بود و اگر کمی دقت داشتیم می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به هر حال تعطیلات لیگ وقفه‌های زیادی بین بازی‌ها انداخت و ۲-۳هفته از شرایط بازی‌ها دور بودیم و این دیدار آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت وگرنه با کمی دقت پیروز بودیم و حق آلومینیوم ۳امتیاز بود.

با گلی که به هوادار زدی چند گله شدی؟

۳ گله شدم. چند بازی را به خاطر مصدومیت از دست دادم وگرنه گل‌های بیشتری می‌زدم و به آلومینیوم کمک می‌کردم. انشالله بتوانم این آمار را بهبود ببخشم.

پست اصلی ‌ات کجاست؟

وینگر چپ و راست و هافبک نفوذی بازی می‌کنم.

ظاهرا در این بازی برخلاف بازی‌های قبل مشکل داوری نداشتید.

این بازی مشکل نداشتیم اما امسال اشتباهات داوری نزدیک به ۷ -۸ امتیاز از آلومینیوم گرفته است.

از انتخاب آلومینیوم راضی هستی؟

اول فصل به ذوب ‌آهن رفتم و ۳هفته برای این تیم بازی کردم اما یکسری مشکلات باعث شد تا به آلومینیوم بیایم. فصل گذشته در کرمان شرایط خیلی سختی داشتم و دوست داشتم به باشگاهی بروم که آرامش داشته باشم و یکی از دلایلی که باشگاه آلومینیوم را انتخاب کردم آقای حسینی و آرامش این باشگاه است.

هدف امین کاظمیان در این فصل چیست؟

اگر همان اول فصل و وقتی که آقای حسینی من را می‌خواستند، به آلومینیوم می‌آمدم، شاید الان بازیکن تیم ملی بودم. با توجه به جوانگرایی تیم ملی دنبال شرایطی هستم که پیراهن این تیم را بپوشم.

کادر کردن با مجتبی حسینی چطور است؟

باتوجه به اینکه قبلا در کرمان سابقه کار کردن با آقای حسینی را داشتم، شناخت کاملی از این مربی دارم و آقا مجتبی یکی از باثبات‌ترین و فنی‌ترین مربیان در ایران است. یکی از بهترین لذت‌های من در فوتبال این است که زیر دست آقای حسینی کار کنم. آقای حسینی فقط روی مسایل فنی تمرکز می‌کند و به خیلی از حاشیه‌ها توجه ندارد و از کمبودهای باشگاه گلایه نمی‌کند.

اول فصل پیشنهادهای دیگری هم داشتی؟

اول فصل از پرسپولیس، استقلال و بسیاری از تیم‌های لیگ پیشنهاد داشتم اما مشکلات پرداخت رضایتنامه مانع شد که به این پیشنهادها فکر کنم.

منبع: خبرجو 24

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید