ستاره بارسلونا در این تیم ماندگار شد

  • ورزشی
  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۴۳
    کد خبر :911848

نشریه وانگاردیای اسپانیا اعلام کرد که باشگاه بارسلونا تصمیم خود را درباره سرخی روبرتو اتخاذ و قراردادی جدید برای این بازیکن آماده است که او را حداقل یک سال دیگر در نوکمپ نگه خواهد داشت.

به نوشته این نشریه، بارسلونا در روز چهارشنبه رو خبر تمدید قرارداد سرخی روبرتو را اعلام رسمی خواهد کرد.

به نقل از تسنیم، مذاکرات طرفین برای تمدید قرارداد مدت زیادی ادامه داشت و در یک مقطع حتی به نظر می‌رسید که او در پایان فصل از آبی‌و‌اناری‌ها جدا خواهد شد. در واقع بدهی باشگاه بارسلونا به سرخی روبرتو و کاهش حقوقش، سبب شد که او در ماه سپتامبر سال گذشته از ادامه مذاکره با کاتالان‌ها خودداری کند و این در حالی بود که مدیرمالی باشگاه ادوارد رومئو به خبرنگاران اطمینان خاطر داده بودند که تمدید قرارداد بازیکن اسپانیایی قطعی است.

این موضوع ناراحتی خوان لاپورتا رئیس باشگاه در پی داشت و او در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرد که روبرتو آخرین فرصتش برای تمدید قرارداد را از دست داده است؛ با این حال با تلاش ژاوی هرناندس سرمربی تیم برای متقاعد کردن هم‌تیمی‌ سابقش برای ماندن، داستان به سمتی پیش رفت که او تصمیم به ماندن گرفت. البته مصدومیت‌های پی‌در‌پی سرخی روبرتو در فصل جاری سبب شده که باشگاه حاضر نشود بیش از یک سال قرارداد او را تمدید کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید