ستاره استقلال نیمکت نشین می شود

  • ورزشی
  • دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ۱:۳۰
    کد خبر :937710
محبی

در تمرین پیش از بازی با پیکان ساپینتو از محمد محبی در تیم ذخیره ها استفاده کرده است و این شاید بدین معنی باشد که در بازی با پیکان محمد محبی باید روی نیمکت بنشیند و به عنوان بازیکن ذخیره آماده حضور در میدان باشد.

این اتفاق خیلی دور از ذهن نیست به این خاطر که ساپینتو در سه بازی اخیر به محمد محبی فرصت حضور در ترکیب ثابت استقلال را داده است اما این بازیکن موفق به گلزنی نشد. سرمربی تیم استقلال در بازی با نفت مسجد سلیمان همین کار را با سجاد شهباززاده کرد که در سه دیدار پیش از مسابقه با نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت آبی ها به میدان آمد اما موفق به گلزنی نشد.

محمد محبی در بازی با سپاهان در هفته اول بازی نکرد اما فرصت ۳ هفته ای او در دیدار با نفت مسجد سلیمان به پایان رسیده است. محبی در ابتدای فصل با سرو صدای زیادی پیراهن آبی را برتن کرد. دیر ملحق شدن او به اردوی تیم آبی و تاکیدی که ساپینتو روی جذب او داشت موجب شد تا از وی به عنوان بمب نقل و انتقالاتی تیم آبی یاد شود اما باید گفت تا اکنون در امر گلزنی برای تیم آبی موفق نبوده است و از آنجایی که ساپینتو در خط حمله با ترافیک بازیکن روبرو است چاره ای ندارد که دست به تغییر در ترکیب تیمش بزند و ممکن است محمد محبی بازی با پیکان را دست کم در نیمه اول از روی نیمکت دنبال کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید