ساخت پیش درآمد «گیم آو ترونز» متوقف شد

    کد خبر :635069

شبکه HBO تصمیم گرفت تا ساخت سریال پیش درآمد “بازی تاج و تخت” را که تنها قسمت آزمایشی آن تولید شده بود، متوقف و لغو کند.

 

مرداد ماه امسال بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید قسمت پایلوت یا آزمایشی نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) رسما به پایان رسید تا این قسمت وارد مراحل پس از تولید شود و سپس برای سهامداران و مدیران ارشد شبکه HBO برای تایید و دستور ساخت فصل اول، نمایش داده شود.

 

اس‌جی کلارکسون وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones را بر عهده داشته و فیلمنامه این سریال توسط جین گلدمن نوشته شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت اولین سریال پیش درآمد دنیای وستروس متوقف شده است. ددلاین باخبر شد که جین گلدمن به تمام عوامل تولید و بازیگران ایمیلی ارسال کرده که طبق آن HBO قرار نیست به ساخت اولین سریال پیش درآمد Game of Thrones چراغ سبز نشان دهد و مراحل ساخت سریال را متوقف کرده است.

 

تابستان سال گذشته بود که گلدمن توانست با ارائه یک فیلمنامه که در آن گستردگی نژادی، ریشه وایت‌واکرها، خاندان‌های قدیمی وستروس و غیره وجود داشت، دستور ساخت قسمت آزمایشی یا پایلوت را دریافت کند، اما شبکه HBO هیچگاه دستور ساخت یک فصل کامل از سریال پیش درآمد Game of Thrones را نداده بود. هنوز دلایل رسمی توقف ساخت این سریال منتشر نشده، اما گفته می‌شود که مراحل پس از تولید این قسمت بسیار طولانی شده بود و همچنین مشکلات زیادی در پشت صحنه فیلمبرداری سریال در ایرلند شمالی به وجود آمده بود. نائومی واتس، جاش وایت هاوس، نائومی آکی و میراندا ریچاردسون، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت پایلوت این سریال حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته بودند. بااین حال، پروژه ساخت سریال پیش درآمد Game of Thrones هنوز کاملا متوقف نشده است.

 

به گزارش زومیت، شهریور ماه امسال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه HBO دستور ساخت قسمت پایلوت دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones را صادر کرده که برای ساخت این سریال قرار است از داستانی در کتاب Fire & Blood (آتش و خون) الهام گرفته شود. وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت پایلوت دومین سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت قرار است بر عهده جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال، نویسنده فیلم Rampage (رمپیج) باشد و اتفاقات این سریال قرار است ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی رخ دهد و تمرکز آن روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود که در واقع قرار است شاهد نمایش داستان A Dance with Dragons (رقص اژدهایان) که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود باشیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید