ریزش یک لاین بزرگراه تندگویان

    کد خبر :875173
ریزش یک لاین بزرگراه تندگویان

سرهنگ نامجو سرکلانتر جنوب پلیس راهور اظهار کرد: در مسیر شمال به جنوب بزرگراه تندگویان قبل از پل شقایق (منطقه ۱۹) با توجه به عملیات شرکت آبفا در طرح توسعه خطوط لوله، منجر به ترکیدگی لوله آب و ریزش یک لاین از این بزرگراه شده است.

سرهنگ نامجو افزود: عوامل آبفا در محل حضور دارند و مشغول تعمیر و مرمت این خرابی که طول آن بیش از ۵۰ متر است و باعث مسدود شدن لاین یک حرکتی این بزرگراه شده است.

وی گفت: هم اکنون دو لاین از این بزرگراه یعنی لاین دو و سه در حال استفاده رانندگان عبوری است که عوامل پلیس راهور در محل حضور دارند و مشغول روان سازی ترافیک هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرکلانتر جنوب پلیس راهور فاتب بیان کرد: نکته قابل تامل در این حادثه اینجاست که رانندگانی که در مسیر بهشت زهرا (س) و آزادگان قرار گرفته اند توجه داشته باشند که بدلیل احتمال ریزش ناگهانی و خالی شدن زیر آسفالت در لاین دوم حتما و حتما از لاین سوم عبوری با صبور و حوصله تردد و عبور کرده و به توصیه‌ها، دستورات و ایمن سازی‌هایی که توسط عوامل پلیس راهور فاتب مستقر در محل جهت ایمنی هر چه بیشتر ایشان بیان می‌شود عمل کنند تا شاهد حادثه و اتفاق ناگواری در آن محدوده نباشیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید