رونمایی از بی ام و iX با طراحی خاص/ الکتریکی که به هنر تبدیل می شود

    کد خبر :906980
رونمایی از بی ام و iX با طراحی خاص/ الکتریکی که به هنر تبدیل می شود

شاسی‌بلند الکتریکی بی ام و iX از نظر طرح و رنگ بدنه کمبودی ندارد و این نمونه‌ای که مشاهده می‌کنید سومین خودروی هنری طی یک ماه اخیر است. پس از معرفی مدل‌های رنگی RE:DESIGN iX از اسلوونی و iX برای کوچلا، حالا نمونه‌ای تک ساخت برای بازار هند نیز معرفی شده است.

بازتاب-این خودروی بدون آلایندگی که برای حضور در نمایشگاه هنر هند ۲۰۲۲ معرفی شده است از پوشش بدنه خاصی سود می‌برد. بی‌ام‌و می‌گوید ایده اصلی رونمایی از این خودرو تبلیغ دایره‌ای پایدار بوده است و این طرح نهایی از بین چهار پیشنهاد انتخاب ‌شده است. فائزه حسن به عنوان برنده نهایی انتخاب شده و طرح او حالا روی iX نقش بسته است. این هنرمند که در حیدرآباد به دنیا آمده است فرهنگ جامعه خود را برای نمایش انتخاب کرده است. عبارات فارسی امید و تصور هم روی بدنه خودرو خودنمایی می‌کنند.

رونمایی از بی ام و iX با طراحی خاص/ الکتریکی که به هنر تبدیل می شود

شاسی‌بلند پیشرفته بی‌ام‌و تنها محصول این گروه خودروسازی نیست که در نمایشگاه هنر هند حضور پیدا می‌کند زیرا مینی نیز با کوپر SE در این رویداد حاضر خواهد بود. احتمال دارد ژرمن‌ها درباره یک خودروی الکتریکی دیگر یعنی سدان لوکس i7 نیز صحبت کنند و جزئیات بیشتری از آن را ارائه نمایند. نمایشگاه هنر هند از امروز در دهلی‌نو شروع به کار کرده است و تا اول می به کار خود ادامه خواهد داد. اگرچه بی‌ام‌و iX و مینی کوپر SE چند وقت پیش رونمایی شده‌اند اما از معرفی آن‌ها در دومین کشور پرجمعیت دنیا زمان زیادی نمی‌گذرد. این شاسی‌بلند در اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه شد و چند ماه بعد نیز هاچبک جذاب مینی رخ‌نمایی کرد. گرن کوپه الکتریکی i4 نیز قرار است تا چند هفته دیگر در هند عرضه شود.

بی‌ام‌و این اواخر در هند مشغول بوده است و چندین خودروی ویژه را معرفی کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به X3 لاکچری ادیشن و ۲۲۰i گرن کوپه بلک شادو اشاره کرد. این خودروساز همچنین با تولید یک‌صد هزارمین خودروی خود در هند چنین دستاوردی را گرامی داشت. یک‌صد هزارمین خودروی تولیدی نسل پیشین سری ۷ یا به‌صورت دقیق‌تر مدل ۷۴۰Li M Sport بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید