رونالدو در اندیشه خرید بخش بزرگی از سهام باشگاه النصر

  • ورزشی
  • شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۹:۵۹
    کد خبر :1050834
رونالدو سهام باشگاه النصر

کریستیانو رونالدو قصد دارد پس از خداحافظی از دنیای فوتبال در باشگاه النصر باقی بماند و حتی به ریاست این باشگاه هم فکر می‌کند.

کریستیانو رونالدو به نماد لیگ و فوتبال عربستان در شکل و شمایل جدیدش تبدیل شده است. حضور او در لیگ عربستان باعث شد تا همه نگاه‌ها به این لیگ دوخته شوند و ستاره‌های زیادی بعد از پیوستن رونالدو به النصر راهی لیگ متحول‌شده عربستان شدند و این انتقال‌ها همچنان هم ادامه دارند.

به نوشته سعودی‌اسپورت، رونالدو به چهره بسیار محبوبی در النصر تبدیل شده است و به نظر می‌رسد که این رابطه دوطرفه است؛ چرا که خود رونالدو هم به النصر علاقه زیادی دارد و این را بارها نشان داده است.

قرار نیست دوران حضور کریستیانو رونالدو در النصر کوتاه باشد بلکه برعکس این بازیکن قصد دارد حتی بعد از خداحافظی از فوتبال هم در النصر باقی بماند. او می‌خواهد بخشی بزرگ از سهام باشگاه النصر را خریداری کند تا بعد از پایان دوران فوتبالش به عنوان عضو هیات‌مدیره یا حتی ریاست باشگاه را بر عهده بگیرد.

به گزارش ایسنا، این ستاره پرتغالی نمایش خیره‌کننده‌ای در النصر داشته است و سال ۲۰۲۳ عنوان بهترین گلزن فوتبال جهان را با پیراهن النصر به دست آورد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید