رولزرویس Wraith با قدرت ۷۰۰ اسب بخار رونمایی شد/ تصاویر

    کد خبر :805588
رولزرویس Wraith با قدرت ۷۰۰ اسب بخار

 

رولزرویس Black Badge Wraith جدیدترین ساخته تیونر Spofec Overdose با قدرت ۷۰۰ اسب بخار رونمایی شد.

رولزرویس Wraith قرار است با قدرتی فوق العاده پا به عرضه رقابت بگذرد. جدیدترین ساخته تیونر Spofec Overdose، قدرت رولزرویس را افزایش داده و علاوه بر این دارای چرخ های منحصر به فرد و امکانات خاصی است که آن را بهینه کرده است. این شرکت قصد دارد فقط سه نمونه از Wraith را تولید کند.

قابل توجه‌ترین تغییراتی که در این خودرو صورت گرفته افزایش کیت پهن پیکر است که عرض کوپه را ۱۳ سانتی متر در عقب و ۷ سانتی متر در جلو افزایش داده است. ابعاد آن در چرخ‌های عقب ۲۰۸ سانتی متر است. طراحی گلگیر‌های کشیده شده از الیاف کربن با همکاری ویتوریو استروسک طراح آلمانی انجام شده است.

اتومبیل دارای پانل‌های راک منحصر به فرد برای ظاهر یکنواخت است. از دیگر به روزرسانی‌های خارجی می‌توان به اسپویلر درب صندوق عقب کربن و ورودی هوا از گلگیر عقب اشاره کرد. سیستم تعلیق بادی ارتفاع سواری را حدود ۴۰ میلی متر تا ۱۴۰ کیلومتر در ساعت کاهش می‌دهد.

رولزرویس Wraith با قدرت ۷۰۰ اسب بخار رونمایی شد/ تصاویر

Spofec قدرتمند، V۱۲ توربوشارژ اتومبیل را برای تولید ۷۱۷ اسب بخار قدرت و ۹۸۶ نیوتن متر گشتاور تنظیم می‌کند. این قدرت کاملاً بیشتر از گشتاور ۶۲۴ اسب بخار و ۸۲۰ نیوتن متر موتور است. Spofec مدل N-Tronic خود را اضافه می‌کند که علاوه بر افزایش فشار تقویت، تزریق و احتراق ویژه‌ای را به موتور اضافه می‌کند.

رولزرویس Wraith با قدرت ۷۰۰ اسب بخار رونمایی شد/ تصاویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این ماشین می‌تواند در ۴.۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد، اگرچه حداکثر سرعت آن بدون تغییر است و به صورت الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود می‌شود. Spofec جزئیات مربوط به فضای داخلی را ارائه نمی‌دهد، زیرا هر فضای داخلی با درخواست مشتری متفاوت است.

رولزرویس Wraith با قدرت ۷۰۰ اسب بخار رونمایی شد/ تصاویر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید