روایت فرمانده نیروی انتظامی از دیدار با قالیباف

    کد خبر :863934
روایت فرمانده نیروی انتظامی از دیدار با قالیباف

فرمانده نیروی انتظامی ضمن توضیح جزئیات دیدارش با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون صحبتی برای افزایش مبلغ جرایم رانندگی نشده است.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه رزمایش ترافیکی طرح زمستانه پلیس راهور و دستگاه‌های امدادی و خدماتی با بیان اینکه طرح زمستانه پلیس راهنمایی و رانندگی از امروز با بیش از ۶۱ هزار نیرو در سراسر کشور آغاز شد، گفت:‌ اجرای این طرح تا ۲۰ اسفند امسال ادامه خواهد داشت و همکارانم در پلیس راهور و همچنین عوامل دیگر دستگاه‌ها با حضور در نقاط مختلف جاده‌ها و به خصوص نقاط کوهستانی و گردنه‌های برفی، آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

او با بیان اینکه امیدواریم امسال کمترین میزان تصادفات و تلفات رانندگی را داشته باشیم، افزود:‌ تحقق این موضوع یکی از اهداف ماست.

اشتری درباره فرمایشات مقام معظم رهبری درباره حل مشکل ترافیک از شیوه‌های علمی توضیح داد:‌ برای این موضوع باید دستگاه‌های دیگر نیز حضور کامل داشته باشند. یکی از این دستگاه‌ها، شهرداری تهران است که وظایف بسیاری را برعهده دارد و البته اقداماتی نیز از سوی این دستگاه در حال انجام است.

امیدوارم با مجلس انقلابی وضعیت ناجا بهتر شود

فرمانده نیروی انتظامی درباره جزئیات دیدارش با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در این دیدار درباره قوانینی که نیاز به بازنگری دارد و در اجرای مأموریت‌ها و عملیات‌های پلیس موثر است صحبت کردیم. همچنین درباره بودجه ۱۴۰۱ و برنامه هفتم نیز صحبت شد. امیدوارم با حضور مجلس انقلابی وضعیت ناجا بهتر شود.

او در پاسخ درباره افزایش مبلغ جرایم رانندگی نیز گفت: در این خصوص هیچ صحبتی مطرح نشده است.

اشتری درباره احتمال جریمه اشتباهی خودروها به دلیل منع تردد شبانه در یکی ‌دو شب اخیر نیز بیان کرد:‌ منع تردد شبانه که از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اجرا می‌شد با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا لغو شد. از این رو هیچ خودرویی از روز شنبه به این سو به دلیل عدم رعایت مصوبه منع تردد شبانه جریمه نخواهد شد و اگر جریمه شود، اعلام کرده‌ایم که حتما باید این جریمه حذف شود.

به گزارش ایسنا، فرمانده ناجا درباره تأمین تجهیزات و لباس مأموران پلیس برای طرح زمستانه نیز گفت: ‌در رابطه با این موضوع پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید