رایگان شدن مترو برای دانش آموزان و دانشجویان

    کد خبر :942846

 عباس نامی، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران امروز در جلسه ستاد استقبال از مهر با بیان اینکه بنابر اعلام شهردار تهران در هفته ابتدای مهر، مترو برای دانش‌آموزان و دانشجویان رایگان است، اظهار کرد: دانش‌آموزان از طریق لباس مدرسه و دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

وی افزود: آمادگی لازم برای اعزام قطارهای فوق‌العاده هم وجود دارد و برنامه‌ریزی برای اجرای پایین‌ترین سرفاصله یعنی 3.5 دقیقه در ساعت پیک صبح و عصر در خطوط هفتگانه پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با تاکید بر اینکه انجام تعمیرات و بازدیدهای دوره‌ای و ویژه از قطارها در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: 12 پله برقی در ایستگاه‌های مترو خراب بود که از ششم شهریور که به عنوان مدیرعامل انتخاب شدم این پله‌ها تعمیر و وارد مدار بهره‌برداری اما در اغتشاشات اخیر، سه دستگاه پله برقی متوقف شد.

وی با اشاره به پارک قطارهای آماده در پایانه‌ها برای پوشش سریع خرابی احتمالی قطارها از استقرار تیم های تعمیراتی برای رفع نواقص و خرابی احتمالی خبر داد و گفت: سرویس‌دهی مترو از ایستگاه گلشهر به هشتگرد و بالعکس از ساعت 15 به 18 افزایش یافته است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید