رئیس کمیته تعیین وضعیت: شکایت تراکتورسازی از سپاهان به دست ما رسیده است

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱
    کد خبر :458384

جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت اعلام کرد باشگاه تراکتورسازی شکایت خود از محمد مسلمی‌پور و باشگاه سپاهان را به این کمیته ارسال کرده است.

محمد مسلمی‌پور بازیکن نیم‌فصل نخست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، چند روز پیش پس از پایان دوران سربازی خود به تیم سپاهان اصفهان پیوست،‌ اما پس از این انتقال باشگاه تراکتورسازی مدعی شد مسلمی‌پور یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و این انتقال غیر قانونی است.

جمشید نورشرق رئیس جدید کمیته تعیین وضعیت در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه آیا باشگاه تراکتورسازی شکایتی از محمد مسلمی‌پور و باشگاه سپاهان به این کمیته ارجاع داده است یا خیر؟ اظهار داشت: بله شکایت باشگاه تراکتورسازی به دست ما رسیده است، اما طبق آئین نامه تا پیش از صدور رأی نهایی نمی‌توانیم در مورد هیچ پرونده‌ای صحبت کنیم و فعلاً باید منتظر رسیدگی و صدور رأی باشیم.

به گزارش تسنیم ،وی همچنین در خصوص اینکه گفته می‌شود جواد نکونام سرمربی پیشین تیم نساجی پس از حاشیه‌های به وجود آمده قصد دارد از باشگاه نساجی و پیکان به کمیته تعیین وضعیت شکایت کند؟ تصریح کرد: واقعاً از این موضوع اطلاعی ندارم، چون هجم مواردی که خصوصاً در زمان نقل و انتقالات به ما ارجاع داده می‌شود زیاد است،‌ اطلاعی از تمام پرونده‌های موجود و اینکه آیا شکایتی از سوی نکونام صورت گرفته است یا خیر، ندارم. ضمن اینکه کمیته تعیین وضعیت نزدیک به دو ماه بدون فعالیت بوده و همین موضوع باعث انباشت پرونده‌ها شده است. ما هم چند روزی است کار را به دست گرفته‌ایم و مشغول بررسی هستیم تا تسلطی روی پرونده‌ها پیدا کنیم و بعد از آن رسیدگی‌ خود را آغاز کنیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید