تاکید آیت الله رئیسی بر ضرورت متناسب‌سازی حقوق با تورم

    کد خبر :825088
تاکید آیت الله رئیسی بر ضرورت متناسب‌سازی حقوق با تورم

رئیس جمهور منتخب با اشاره به ضرورت متناسب‌سازی حقوق با تورم، بر التزام به قانون، عدالت‌محور بودن و یکپارچگی نظام حقوق و دستمزد تاکید کرد.

جمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی قبل از ظهر امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر رئیس‌جمهور منتخب، با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

انصاری در این دیدار با تبریک انتخاب آیت‌الله رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از وضعیت نیروی انسانی دستگا‌ه‌های اجرایی و امور و مقررات اداری نهادهای دولتی و حکومتی ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با انتقاد از تصمیم‌گیری‌های پراکنده و غیرمنسجم در نظام حقوق و دستمزد گفت: وقتی حقوق جمعی خاص بدون مبنای مشخص و شفاف، بی‌ضابطه افزایش یابد، باعث ایجاد تبعات ناعادلانه می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت متناسب‌سازی حقوق با تورم، بر التزام به قانون، عدالت‌محور بودن و یکپارچگی نظام حقوق و دستمزد تاکید کرد.

به گزارش تسنیم، رئیس‌جمهور منتخب همچنین با تاکید بر نقش نظام اداری چابک در پیشگیری و مقابله با فساد و افزایش کارآمدی دولت، طولانی بودن فرآیندهای صدور مجوز کسب و کار را از جمله عوامل فسادزا در ساختار اداری کشور عنوان کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید