بدون گرفتن حق ملت در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد

  • سیاسی
  • سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۱۳:۱۲
    کد خبر :893758
بدون گرفتن حق ملت در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد

آیت الله محسن حیدری آل کثیر عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با ایرنا، با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور کشورمان به عنوان سخنران اصلی نهمین دوره اجلاسیه خبرگان به بخش هایی از مهمترین سخنان ایشان اشاره کرد.

آیت الله حیدری آل کثیر اظهار داشت: رئیس‌جمهور در اجلاسیه امروز خبرگان گزارشی از اقدامات دولت در ۶ ماه گذشته ارائه داد و درباره برنامه‌ها و اقدامات دولت در زمینه کنترل کرونا، واردات واکسن و همچنین پیشرفت‌های اقتصادی کشور از جمله کنترل تورم و فروش نفت که به صورت غیر مستقیم صورت گرفته است توضیحاتی را به اعضای خبرگان ارائه داد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان همچنین گفت: خنثی سازی تحریم‌ها و عملکرد دولت برای رفع تحریم از دیگر موضوعاتی بود که آیت‌الله رئیسی در اجلاسیه امروز به آنها پرداخت و درباره مذاکرات نیز تاکید داشت خط قرمزهایی که رهبر معظم انقلاب درباره برجام و مذاکرات اعلام کرده‌اند خط قرمز دولت است و از این رو ایشان تاکید داشت که ما تا در مذاکرات حق مردم را نگیریم کوتاه نخواهیم آمد.

آیت الله حیدری آل کثیر یادآور شد: تاکید رئیس جمهور مبنی بر این بود که دولت از خط قرمزهای انقلاب و مصالح ملت در مذاکرات نخواهد گذشت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید