دیوید تیلور آماده انتخابی کشتی آزاد آمریکا

  • ورزشی
  • سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۰۶
    کد خبر :905610
دیوید تیلور آماده انتخابی کشتی آزاد آمریکا

قهرمان ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو برای حضور در رقابت های جهانی باید یک مبارزه انتخابی برگزار کند.

به گزارش ایسنا، دیوید تیلور قهرمان المپیک ۲۰۲۰ و قهرمان جهان ۲۰۱۸ برای حضور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورش برای رقابتهای جهانی بلگراد باید مسابقه انتخابی برگزار کند. این مبارزه انتخابی روز ۱۸ خرداد برگزار می شود و تیلور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده است. او می تواند با برتری در آن حضورش را در رقابت های جهانی بلگراد قطعی کند.

دیوید تیلور در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن با پیروزی بر حسن یزدانی مدال طلای المپیک را کسب کرد اما در فینال مسابقات جهانی 2021 در نروژ از یزدانی شکست خورد. او همچنین قهرمان جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان شد. این کشتی گیر در سال ۲۰۱۸ به عنوان کشتی گیر آزاد سال اتحادیه جهانی انتخاب شد.

مسابقات انتخابی امسال در نیویورک برگزار می شود و مبالغ به دست آمده از جریان این مبارزات قرار است صرف پرورش و رشد کشتی در این منطقه آمریکا شود.

همچنین جردن باروز در وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد و جی‌آنگلو هانکوک در ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز برای پوشیدن دوبنده آمریکا در رقابت های جهانی باید یک مبارزه را برگزار کنند که رقیبان این کشتی گیران از یک مسابقه انتخابی سراسری مشخص می‌شوند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید