دیدار مقام‌های ارشد نظامی روسیه و آمریکا در باکو

  • سیاسی
  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲
    کد خبر :264689

در بحبوحه تشدید تنش‌ها بین مسکو و واشنگتن، رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه و فرمانده آمریکایی نیروهای متحد عالی ناتو روز پنجشنبه در پایتخت جمهوری آذربایجان دیدار کردند.
فرماندهان ارشد نظامی روسیه و آمریکا در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان دیدار کردند؛ دیداری که از نظر رسانه‌های غربی به منظور تلاش برای کاستن از تنش‌ها بین دو کشور انجام شد.

طبق گزارش رویترز، رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه و فرمانده آمریکایی نیروهای متحد عالی ناتو روز پنجشنبه در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان دیدار کردند.

دیدار «والری گراسیموف» ژنرال روس با «کورتیس اسکاپاروتی» آمریکایی یک هفته پس از حملات موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه صورت گرفت؛ حملاتی که انتقاد تند مسکو از واشنگتن، پاریس و لندن را به همراه داشت.

به گزارش نامه نیوز ، رویترز دیدار این دو مقام ارش نظامی روسیه و آمریکا را یک «دیدار چهره به چهره نادر» به منظور تلاش برای کاستن از تنش‌ها بین شرق و غرب خواند.

پیش از این وزیر خارجه روسیه در مصاحبه با بی‌بی‌سی ضمن رد مواضع غرب درباره حمله ادعایی شیمیایی در «دوما» توسط دولت سوریه گفت که روابط مسکو با غرب بدتر از دوران جنگ سرد شده است

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید