دکلان مک مانوس گزینه جدید پرسپولیس برای خط حمله

  • ورزشی
  • دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۹:۳۵
    کد خبر :999368
دکلان مک مانوس پرسپولیس خط حمله

دکلان مک مانوس اسکاتلندی نیز از طریق شخص یحیی گل‌محمدی به رضا درویش معرفی شده تا جانشین شیخ دیاباته شود.

گفته می‌شود دکلان مک مانوس آقای گل لیگ ولز به باشگاه پرسپولیس معرفی شده، در حالی که یحیی گل‌محمدی به صورت تلویحی با باشگاه پرسپولیس خداحافظی کرده است.

مک مانوس، آقای گل لیگ برتر ولز موسوم به کیمرولیگ در فصل اخیر بوده است. مک مانوس در ۳۷ بازی به صورت کلی برای تیم «نیو سِینتس» ولز ۳۳ گل زده است و آمار فوق العاده‌ای را در تیم خود ثبت کرده. او فقط در لیگ برتر ولز ۱۷ بازی ۱۹ گل را در کارنامه خود داشته است. ۲ بازی این بازیکن در لیگ کنفرانس اروپا تضمین کننده مجوز کیفی حضور او در لیگ ایران است. این بازیکن اهل گلاسکو اسکاتلند بوده و از پایه های آبردین اسکاتلند فوتبال خود را آغاز کرده است. او ۲۸ ساله و قد ۱۸۰ سانتی متری دارد.

این در حالی است که با توجه به مصاحبه اخیر یحیی گل‌محمدی، این سرمربی موفق برای ادامه همکاری با پرسپولیس دچار تردید شده است. با این وجود خبردار شدیم رضا درویش برخلاف تصورات بدون هماهنگی یحیی گل‌محمدی بازیکن نمی‌خرد.

ظاهرا دکلان مک مانوس اسکاتلندی نیز از طریق شخص یحیی گل‌محمدی به رضا درویش معرفی شده تا جانشین شیخ دیاباته شود! قیمت مک مانوس خیلی بیشتر از شیخ دیاباته نیست درحالی که آقای گل لیگ ولز ۲۸ ساله است و می‌تواند بیشتر از مهاجم اهل مالی به پرسپولیس کمک کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ البته به نظر می‌رسد تا زمانی که تکلیف ادامه یا قطع همکاری یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس مشخص نشود این باشگاه حداقل در خرید مهاجم خارجی عجله به خرج نخواهد داد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید