دکتر لوکه: مقصر اول مرگ مارادونا

  • آرشیو
  • شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۶
    کد خبر :783150

کمی بیشتر از دو ماه از مرگ دلخراش دیگو مارادونا می‌گذرد و وزارت دادگستری آرژانتین همچنان به بررسی علت مرگ وی می‌پردازد. در همین رابطه بسیاری از انگشتان اتهام به سمت دکتر لئوپولدو لوکه نشانه رفته است.

اعضای خانواده دیگو مارادونا به دنبال محاکمه پزشک او هستند.

لوکه به عنوان وجه مشترک درگذشت مارادونا بین هر یک از اعضای خانواده مارادونا و وکلای آنها دیده می‌شود. با این وجود، او هدف مناسبی برای سرزنش آن‌ها بوده است.

ماریو بودری، نماینده قانونی دیگویتو فرناندو، پسری که مارادونا از همسرش، ورونیکا اوژدا داشت، آخرین موردی است که نگاهی متهم کننده به جهت لوکه ارسال می‌‌کند.

همه خانواده مارادونا روی یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن هم این بوده که او در لحظات سخت به دیگو کمک نکرده است. دالما مارادونا در توئیتی نوشت: “لوکه، تو یک خطاکار هستی و امیدوارم عدالت اجرا شود ، اما بیایید از این موضوع غافل نشویم که شخصی که او را به پدرم معرفی کرد ، او را استخدام کرد و به او حقوق می‌داد ماتیاس مورلا بود. من فقط صدای صوتی بین لوک و روانپزشک را گوش کردم و استفراغ کردم. تنها چیزی که از خدا می‌خواهم این است که عدالت اجرا شود.”

از زمانی که مشخص شد دکتر اوراق ترخیص پدرش جیانی و دالما را امضا کرده و تضمین کرده است، او مشکلی نخواهد داشت و در خانه بهبود می‌یابد، تنش زیاد است. از آن زمان مشخص شده است که لوکه بیش از یک مورد و مکان امضای مارادونا را جعل کرده است، جایی که مارادونا هنگام ترک کلینیک اولیووس برای اقامت به آنجا رفت اما سایتی مناسب برای اقامت در خانه راه اندازی شده است.

به گزارش ایلنا، قابل پیش بینی است که یک محاکمه شفاهی وجود دارد. قبل از آن، یک هیات پزشکی متشکل از متخصصانی است که مشخص می‌کنند آیا مارادونا قربانی کسانی شده است که باید مرگ او را قابل اجتناب می کردند یا نه، این امور را بررسی می‌کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید