دو برادر سارق، موتور دو برادر کاسب را دزدیدند

  • حوادث
  • یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۱
    کد خبر :344429

دو برادر سارق برادر که دو موتور برادری را به سرقت برده بودند دستگیر شدند. مالباختگان از طریق تجهیزات فنی که بر موتورهای خود نصب کرده بودند منزل سارقان را پیدا کردند.

به گزارش مهر، سارقان ۲۸ و ۲۵ ساله پس از شناسایی دو برادری که در دو مغازه جداگانه ای در خانی آباد کار می کردند و با موتور سیکلت های آپاچی و وگو رفت و آمد داشتند تصمیم به سرقت موتورهای آنها را گرفتند. پس از بررسی متوجه شدند مالباختگان همیشه ساعت ۲ ظهر به خانه خود می روند و موتورها را جلوی منزلشان پارک می کنند و دو ساعتی جهت صرف ناهار و استراحت در منزل هستند و حتی برای سرکشی از موتورها هم به بیرون نمی آیند.

روز گذشته سارقان به محل پارک موتورها رفتند و ظرف یک دقیقه با بازکردن قفل، دو موتور را به سرقت بردند و سریعا از محل متواری شدند.

زمانی که دو برادر مالباخته از خانه خارج می شوند متوجه به سرقت رفتن موتورهای خود شدند ولی برادر بزرگتر به برادر خود دلگرمی داد که تا شب موتور ها را پیدا می کند. برادر کوچک که از این سخن متعجب شد وقتی نحوه آن را پرسید با این جواب مواجهه شد که بر موتور آپاچی جی پی اس و حتی میکروفن نصب کرده است!

دو برادر سریع برای یافتن موتورها دست بکار شدند و برنامه کشف آنها را در پیش گرفتند. براساس موقعیتی که در گوشی مالباخته مشخص شد موتور در کوچه ای حوالی خلازیل منتقل گردیده بود. پس از حضور آنان با توجه به اینکه محل دقیق مشخص نبود برادر بزرگتر برای پیدا کردن موتور فکری به سرش رسید و در جلوی چند خانه ای که در کوچه بود شروع به سوت زدن کرد که ناگهان در جلوی یکی از خانه ها صدای سوت خود را از گوشی اش شنید که فهمید موتورها در همین خانه است.

آنان با اطمینان از اینکه محل دقیق موتورها را پیدا کرده اند با ۱۱۰ تماس گرفتند و ماموران کلانتری در محل حاضر و پس از هماهنگی های قضایی وارد منزل شدند و در حیاط، ۲ برادر سارق را مشاهده کردند که در حال خرد کردن موتور وگو هستند و آپاچی نیز جلوی حیاط پارک شده بود.

بنا به اظهار سرهنگ هاشمی رییس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در بازرسی از محل تعدادی اموال مسروقه خودرو، موتورسیکلت و نیز یک پلاک مسروقه خودرو کشف شد. متهمان علاوه بر این که در ساعات روز در برخی مواقع موتور به سرقت می بردند با چسباندن پلاک بر روی خودروی پراید خود در ساعات شبانه نیز با پرسه زنی در محدوهای خانی آباد لوازم و محتویات خودروها را به سرقت می بردند که در تحقیقات اولیه به ۲۰ فقره اعتراف کرده اند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید