دور دوم مزایده خودروهای خارجی آغاز شد

    کد خبر :947342
دور دوم مزایده خودروهای خارجی آغاز شد

مزایده فوق‌العاده شماره ۵۶۶ خودروهای خارجی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت از امروز سه‌شنبه ۲۶ مهرماه آغاز شد.

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ امروز سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه اول آبان ۱۴۰۱ برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به سامانه الکترونیک مراجعه کنند.

شرکت‌کنندگان در مزایده باید برای ثبت‌نام و دریافت گواهی امضای الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت‌اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند.

برگزاری مزایده صرفاً از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت است و ارائه پیشنهاد قیمت نیز از این طریق انجام می‌شود تمامی شرکت‌کنندگان در مزایده با استفاده از امضای الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره‌حساب قابل‌استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

بازدید از خودروهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل در بازه زمانی تعیین شده (۲۶ مهر تا اول آبان ۱۴۰۱) از ساعت ۸ تا ۱۹ امکان‌پذیر است که پیشنهاد می‌شود باتوجه‌به تنوع خودروهای مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از خودروها بازدید به عمل آید.

زمان رمزگشایی مزایده فوق‌العاده ۵۶۶ خودروهای خارجی سوم آبان‌ماه است، پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه سوم آبان‌ماه در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

متقاضیان می‌توانند به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر برای شرکت در مزایده الکترونیک فوق‌العاده ۵۶۶ و رؤیت شماره‌تلفن و آدرس مدیریت‌های استانی به سامانه سازمان اموال تملیکی مراجعه نمایند و در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره‌تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

 مهر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید