دلیل فوت بوکسور تیم ملی در کامیاران چه بود؟/ عکس

  • حوادث
  • جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۰۳
    کد خبر :931691

علت مرگ بوکسور تیم ملی که در اردوی این تیم در کامیاران دار فانی را وداع گفت، همچنان توسط پزشکی قانونی در حال بررسی است.

محمدامین روستایی بوکسور همدانی وزن ۶۰ کیلوگرم این تیم که عنوان نایب قهرمانی کشور در مسابقات مشهد را کسب کرده بود، در جریان یکی از تمرینات، بی‌هوش شد و پس از انتقال به بیمارستان، دار فانی را وداع گفت.

دلیل فوت بوکسور تیم ملی در کامیاران چه بود؟

رئیس فدراسیون بوکس پس از این اتفاق تلخ که جامعه ورزشی کشور را متأثرکرد، به خانواده محمدامین روستایی و خانواده بزرگ بوکس ایران تسلیت گفت.

حسین ثوری اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتی که تا این لحظه گزارش شده است، این بوکسور در اردوی تیم ملی با نشانه‌های سرگیجه به کما می‌رود و پس از انتقال به بیمارستان سنندج تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

ثوری با بیان اینکه در روز این اتفاق تمرینات عادی انجام شده و مبارزه یا تمرین دشواری برگزار نشده است، افزود: منتظر جواب پزشکی قانونی هستیم تا علت دقیق فوت این ورزشکار ملی پوش مشخص شود.

محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان و شهرستان کامیاران حضور داشت، روز دوشنبه ۱۷ مردادماه پس از پایان یکی از تمرینات تیم ملی از هوش می‌رود و بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود.

طبق گفته سرپرست تیم ملی جوانان، محمد امین روستایی پس از پایان تمرینات تیم ملی، برای شستن دست و صورت خود به سمت سرویس بهداشتی می‌رود، اما پس از مدتی بی‌هوش روی زمین می‌افتد.

پس از این اتفاق حاضرین در سالن تمرین سریعاً با اورژانس تماس گرفته و روستایی بلافاصله به بیمارستان منتقل می‌شود، اما متاسفانه در بیمارستان طبق تشخیص پزشکان مشخص می‌شود که او دچار ضایعه مغزی شده و با وجود جراحی و تلاش کادرپزشکی، متاسفانه روز چهارشنبه ۱۹ مردادماه دارفانی را وداع کرد.

 

صداوسیما

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید