دلیل غیبت کیروش در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی

  • ورزشی
  • سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ۲۲:۵۳
    کد خبر :952056
کارلوس کی روش

کارلوس کی‌روش که به دلیل ابتلا به بیماری آنفلوانزا در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر غایب بود، پیامی به صورت ویدئویی به این مراسم ارسال کرد. وی در این پیام اظهار داشت: با سلام خدمت همگی مسئولان ورزشی، فوتبالی و وزیر محترم ورزش دکتر سجادی و رئیس محترم فدراسیون فوتبال. در درجه اول اجازه دهید عذرخواهی کنم از اینکه در این شب زیبا کنار شما نیستم. مراتب تقدیر خودم از بازیکنان و مربیان ایرانی بابت سومین صعود متوالی به جام جهانی را اعلام می‌کنم. مطمئناً این یک دستاورد و نقطه عطف در فوتبال خواهد بود.

وی ادامه داد: من هم بسیار خرسندم در این مسیر و اینجا حضور دارم. باید مجدداً تأکید کنم از اینکه هدایت تیم ملی را در یک جام جهانی دیگر برعهده دارم، خیلی خوشحالم. ایمان دارم تمامی بازیکنان و کادر من و همه افرادی که در این سفر همراه ما هستند با بیشترین تلاش در خدمت تیم ملی خواهند بود و برای غرور و شادی مردم خواهند جنگید. آرزوی من این است که شادی بیاوریم و با توجه به رفتاری که دیدم، به این هدف خواهیم رسید.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: اجازه دهید کلماتم را با تشکر مجدد از کسانی که از ما حمایت کردند به پایان برسانم. این حمایت باعث افتخار است. ما مطمئناً در سطحی که همه انتظار دارند خواهیم جنگید و مفتخر خواهیم بود. یک بار دیگر

خبرورزشی/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید