دستگیری ضاربین شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ تهران

    کد خبر :908192
دستگیری ضاربین شهردار

«عبدالمطهر محمدخانی» سخنگوی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا در پاسخ به سوالی درباره جزئیات چرایی ضرب و جرح شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ اظهار کرد: شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ با عده‌ای در ساختمانی که تخلفات متعدد ساختمانی داشته با اکیپی مراجعه می‌کنند، اما متاسفانه مورد حمله قرار می‌گیرند.

او ادامه داد: همانطور که خود ایشان گفتند ضاربین اول تلاش کردند که ایشان را از بلندی پرت کنند و بعد با قمه به ایشان حمله کردند. ضربات متعددی به سر آقای هاشمی اصابت کرده و فیلم و عکس آن موجود است و روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی فیلمی منتشر شد که وی در بیمارستان و در حال بخیه خوردن است.

سخنگوی شهرداری تهران در واکنش به ادعای ساختگی بودن این ماجرا اظهار کرد: اینکه عده‌ای سعی می‌کنند ماجرا را ساختگی نشان دهند غیر از اینکه از پیچیدگی ساخت و ساز در تهران و به ویژه در منطقه خلازیر چقدر اطلاع دارند و می‌تواند برای انتشار دروغ و جلوگیری از انتشار حقیقت هزینه کنند چیز دیگری را نشان نمی‌دهد.

محمدخانی با تاکید مجدد بر اینکه فیلم‌ها و عکس‌های این حادثه موجود است، گفت: فیلم‌ها و عکس‌ها گواه آسیب دیدگی جدی ایشان است و آقای هاشمی نیز در پاکدستی و تعهد در کار در منطقه مشهور هستند.

سخنگوی شهردار تهران در پاسخ به اینکه گفته می‌شود چرا نیروهای شهربان و حریم‌بان در این محله حضور نداشتند و شهردار ناحیه شخصا به این تخلف ورود کردند، اظهار کرد: اینکه خود شهردار در صحنه حضور پیدا کند باید مورد تقدیر قرار بگیرد. اینکه مدیری به منطقه تحت مدیریت خود سر می زند و تا جزئی‌ترین مسائل را بررسی و شجاعانه برخورد می‌کند و بعد مورد انتقاد قرار می‌گیرد می‌گویند چرا کارمند او حضور پیدا نکرده و اینها صحنه سازی است از حرف‌های عجیبی است که گفته می‌شود.

سخنگوی شهرداری تهران تاکید کرد: اگر رد این دست خبرها را پیگیری کنید به مافیای ساخت و سازهای غیرقانونی در شهر تهران می‌رسید.

او درپاسخ به اینکه در این اتفاق به جز شهردار فرد دیگری نیز آسیب دیده است؟ گفت: تا جایی که می‌دانم خود شهردار و یک نفر دیگر در مجموع آسیب دیده‌اند.

سخنگوی شهرداری تهران درباره شناسایی ضارب یا ضاربین گفت:‌ یک نفر دستگیر شده است و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی نیز این موضوع را پیگیری خواهند کرد. همانطور که آقای زاکانی نیز در دیدار با این شهردار عزیز اعلام کردند، شهرداری به صورت جدی از مبادی قضایی و حقوقی این موضوع را پیگیری می‌کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید