دستگیری شکارچیان غیرمجاز حیات وحش

  • حوادث
  • چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
    کد خبر :635140

شکارچیان غیرمجاز حیات وحش قبل از شروع به شکار در دومنطقه تحت مدیریت استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته دستگیر شدند.

 

عباس سالاری – رییس منطقه حفاظت شده ورجین شهرستان شمیرانات – در تشریح دستگیری شکارچیان غیرمجاز در این منطقه گفت: محیط بانان منطقه ورجین عصر روز گذشته در جریان مأموریت گشت و پایش به یک خودرو سواری پارک شده در حاشیه جاده مشکوک می شوند.

 

وی با اشاره اینکه مأموران در ادامه رهگیری خود را از کنار این خودرو آغاز کردند، اظهارکرد: پس از گشت در منطقه سرانجام محیط بانان این گروه شکارچی غیرمجاز را مشاهده کردند و پس از تعقیب آنان در نهایت توانستند این سه متخلف را قبل از شروع به شکار دستگیر کنند.

 

سالاری افزود: از این گروه متخلف یک قبضه سلاح غیرمجاز خفیف با ۳۰ تیر فشنگ، یک قبضه سلاح غیرمجاز تک لول ساچمه زنی با ۱۱ تیر فشنگ و سایر وسایل شکار کشف و ضبط شد.

 

به گزارش ایسنا ،رییس منطقه حفاظت شده ورجین تصریح کرد: پرونده قانونی برای این متخلفان تشکیل شد و این سه نفر در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

 

روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، روزگذشته در منطقه اثر طبیعی ملی تنگه واشی فیروزکوه، محیط بانان این منطقه در جریان ماموریت گشت و کنترل، موفق به دستگیری فرد متخلف قبل از شروع به هرگونه تیراندازی و شکار شدند. از این متخلف یک قبضه سلاح ساچمه زنی تک لول دارای مجوز حمل به همراه ۸ تیر فشنگ کشف شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید