دستگیری سارقان مسلح در اقدام ضربتی

    کد خبر :784750

رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: سارقان مسلح که با تهدید اسلحه اقدام به سرقت منازل شهروندان کرده بود، با اقدام ضربتی پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ «جلیل موقوفه‌ای» در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه نا فرجام در محدوده غرب تهران، با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس در سرکلانتری پنجم قرار گرفت.

وی با اشاره به تشکیل تیم‌های انتظامی و اطلاعاتی برای دستگیری سارق، افزود: ماموران پلیس در نهایت پس از انجام تحقیقات صورت گرفته و یکسری اقدامات فنی واطلاعاتی، موفق شدند سارقان در محدوده تهرانسر قبل از ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر نمایند.

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه متهمان در اقدام ضربتی پلیس قبل از هرگونه عکس العملی دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان پس از دستگیری در تحقیقات فنی صورت گرفته و در رویارویی با مستندات موجود در پرونده مواجهه حضوری دو تن از شکات پرونده به بزه انتسابی اعتراف کردند.

به گزارش ایلنا، رییس پلیس پیشگیری تصریح کرد: در این عملیات چهار تن دستگیر و یک قبضه سلاح کرم کشف شد و همچنین یک دستگاه خودرو پژو پارس که سارقان در چهار سرقت ناموفق خود از آن استفاده نموده بودند توقیف شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید