دستگیری دو نفر از عاملان شهادت سرگرد پوریا نظری

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۱۴
    کد خبر :893175
دستگیری دو نفر از عاملان شهادت سرگرد پوریا نظری

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عاملان شهادت سرگرد “پوریا نظری” مامور انتظامی شهرستان کرمانشاه در استان‌های کرمانشاه و البرز خبر داد.

به گزارش صدا وسیما، سردار علی اکبر جاویدان، گفت: در پی شهادت سرگرد نظری در دقایق ابتدایی بامداد روز جمعه (۱۳ اسفند)، در حوالی چهار راه آتش‌نشانی شهر کرمانشاه در درگیری مسلحانه با سارقان مسلح، رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با لطف و عنایت پروردگار و پیگیری و اقدامات مجاهدانه کاراگاهان پلیس‌های آگاهی و امنیت عمومی استان و انجام کارهای اطلاعاتی و اشراف بالا مخفیگاه عاملان شهادت سرگرد نظری در استان‌های کرمانشاه و البرز شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: ماموران پس از اطمینان از حضور این اشرار در مخفیگاه‌های خود، طی عملیات‌های جداگانه یکی از آن‌ها را بامداد روز شنبه و در کمتر از ۲۴ ساعت در شهر کرمانشاه و دیگری را هم بامداد امروز (یکشنبه ۱۵ اسفند) در کمتر از ۴۸ ساعت در شهر فردیس کرج پس از وقوع این جنایت دستگیر کردند.

سردار جاویدان با اشاره به اعتراف متهمان دستگیر شده به قتل شهید پوریا نظری، افزود: تلاش برای دستگیری دیگر عاملان احتمالی که در حادثه شهادت این مأمور جان برکف نقش داشته‌اند، ادامه دارد و اخبار تکمیلی نیز متعاقباً به اطلاع عموم مردم شهیدپرور کرمانشاه خواهد رسید.

وی اظهار کرد: در دستگیری این افراد پلیس آگاهی و امنیت عمومی انتظامی کشور و استان‌های تهران و البرز با پلیس کرمانشاه همکاری داشتند که جای تقدیر و قدردانی ویژه دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید