دستگیری باند آدم‌ربا در البرز/ کشف ۵۰ کیلو شیشه در فردیس

    کد خبر :1030755

جانشین فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: سه نفر گروگانگیربا تلاش ماموران انتظامی در شهرستان کرج شناسایی و دستگیر شدند.

در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان کرجی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه عموی وی توسط افراد ناشناس ربوده شده است و آدم ربایان درخواست سه میلیاردو ۵۰۰ میلیون پول نقد را دارند بلافاصله موضوع با حساسیت ویژه ای توسط ماموران کلانتری ۲۶ ماهدشت دنبال شد.

وی گفت: با انجام تحقیقات تخصصی و اطلاعاتی سرنخ هایی از آدم ربایی به دست آمد و ماموران انتظامی ، متهمان را در یکی از محلات شهرستان کرج شناسایی کردند.

نادربیگی بیان کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه گروگانگیران با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی دقیق و حساب شده موفق شدند فرد ربوده شده را از چنگ آدم ربایان آزاد و سه نفر گروگانگیر دستگیر کنند.متهمان در همان بازجویی های اولیه در مواجهه با مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به آدم ربایی اعتراف و انگیزه خود را اخازی از خانواده فرد ربوده شده عنوان کردند.

دستگیری باند آدم‌ربا

کشف بیش از ۵۰ کیلوگرم مواد روانگردان شیشه در فردیس

فرمانده انتظامی البرز از کشف ۵۲ کیلو و ۸۲۱ گرم مواد مخدر از نوع شیشه در عملیات مشترک با پلیس پایتخت در شهرستان فردیس در این استان خبر داد.

سردار حمید هداوند فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس با پلیس پایتخت، مأموران موفق به شناسایی باند سه نفره سوداگران شدند که مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه تهیه و قصد توزیع آن را داشتند.

وی افزود: مأموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه به مخفیگاه متهمان مراجعه و سه نفر متهم را دستگیر کردند. در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۵۲ کیلو و ۸۲۱ گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.

کشف محموله ۱۷ میلیاردریالی تلفن همراه

کشف محموله ۱۷ میلیاردریالی تلفن همراه در البرز

رییس پلیس امنیت اقتصادی البرز از کشف ۲۲ دستگاه تلفن همراه خارجی قاچاق، به ارزش ۱۷ میلیارد ریال در شهرستان کرج در این استان خبر داد.

سرهنگ حسنعلی پارسافر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی از وجود یک مرکز فروش تلفن های همراه غیر قانونی و قاچاق در کرج مطلع شدند.در بررسی‌های به عمل آمده از این مرکز فروش تعداد ۲۲ دستگاه تلفن همراه برند اپل که به صورت غیرقانونی و قاچاق می‌باشد، کشف شد.

پارسافر، با اشاره به اینکه دو نفر در این رابطه دستگیر شدند، ادامه داد: کارشناسان ارزش تقریبی این محموله قاچاق کشف شده را ۱۷ میلیارد ریال برآورد کردند.

 ایرنا

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید