دستمزد یک میلیون دلاری خواننده زن عربی در مراسم ازدواج دختر ملک سلمان

    کد خبر :817150
مراسم ازدواج دختر ملک سلمان

یک خواننده زن عربی از دریافت یک میلیون دلار برای مشارکت در جشن ازدواج دختر ملک سلمان خبر داد.

« اصاله نصری » خواننده زن عربی تصاویری از حضور خود در جشن ازدواج شاهزاده «الحصه» دختر «ملک سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان ، منتشر کرد.

این هنرمند با ابراز خوشحالی از حضور در جشن ازدواج دختر ملک سلمان، آن را «شب غیرمعمولی» توصیف کرد و برای این شاهزاده سعودی سعادت و آرامش در ازدواج را آرزو کرد.

وی تصاویر مربوط به مراسم ازدواج این شاهزاده سعودی را در صفحه شخصی خود در سایت شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

براساس گزارش منابع جامعه هنری شاهزاده الحصه برای حضور این هنرمند سوری در مراسم عروسی یک میلیون دلار به وی پرداخت کرده است.

اصاله نصری در خصوص جشن ازدواج شاهزاده حصه گفت: مراسم ازدواج او بسیار شاد و مفرح و یک شب غیر معمولی بود.

حصه بنت ملک سلمان رئیس افتخاری انجمن مسئولیت اجتماعی است که در 2 ژوئن سال 2020 این سمت را به عهده گرفت. وی مدرس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه «ملک سعود» است و با شاهزاده «فهد بن سعد بن عبدالله بن ترکی آل سعود» ازدواج کرده است.

به گزارش تسنیم، حصه تنها دختر ملک سلمان بن عبدالعزیز ، از همسرش «سلطانه بنت ترکی بن احمد السودیری» است که وی پس از سالها رنج بردن از بیماری ، در سن 71 سالگی درگذشت.

خانواده سلطنتی سعودی روز دوشنبه 12/10/1442 هجری قمری ، ازدواج حصه ، تنها دختر ملک سلمان ، با شاهزاده فهد بن سعد بن عبدالله بن ترکی آل سعود را اعلام کردند.

90 درصد درآمد حاصل از فروش نفت عربستان به عنوان‌های مختلف به جیب شاهزادگان سعودی می‌رود و از این درآمد تنها 10 درصد عاید مردم عربستانی می‌شود که بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی معارضان این کشور بسیاری از مردم این کشور زیر خط فقر قرار دارند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید