درگیری مسافران در فرودگاه کیش

    کد خبر :861327
درگیری مسافران در فرودگاه کیش

تاخیر طولانی پرواز شب گذشته کیش-تهران شرکت هواپیمایی ایران‌ایر باعث اعتراض و درگیری مسافران در فرودگاه کیش شد که البته به گفته مسئولان فرودگاه این پرواز در ساعت ۱:۱۰ دقیقه بامداد امروز به مقصد تهران انجام شد.

پرواز کیش-تهران شب گذشته شرکت هواپیمایی ایران ایر که شب گذشته قرار بود ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه فرودگاه کیش را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترک کند، با تاخیر طولانی مدت مواجه شد. ابتدا به مسافران این هواپیما اعلام شد پرواز ساعت ۲۲ انجام خواهد شد، اما در این زمان اعلامی هم پرواز انجام نشد.

این تاخیر طولانی مدت صدای اعتراض مسافران را درآورد و در نهایت بین برخی از آن‌ها و برخی مسئولان حاضر در فرودگاه درگیری لفظی به وجود آمد. البته به گفته مسافران حاضر در فرودگاه، علت تاخیر این پرواز نقص فنی هواپیما در تهران عنوان شده بود.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی کیش در این باره این‌گونه توضیح داد که این هواپیما قبل از پرواز از اصفهان به مقصد کیش دچار نفص فنی شده بوده و با حدود یک ساعت تاخیر به کیش رسید و مجددا دچار نقص فنی شد.

عزت‌الله محمدی ضمن عذرخواهی از مسافران به دلیل تاخیر به وجود آمده، افزود: بر این اساس به مسافران اطلاع رسانی کردیم که این پرواز در ساعت ۲۲ انجام می‌شود اما نقص فنی در موعد مقرر برطرف نشد و با وجود اطلاع‌رسانی‌ برخی از مسافران عصبانی شدند و اعتراض کردند. البته در این اتفاق، ضمن عذرخواهی از مسافران و پذیرایی از آن‌ها سعی کردیم این مساله را مدیریت کنیم.

وی با اشاره به اینکه هیچ درگیری در فرودگاه نداشتیم، گفت: برخی مسافران به شدت عصبانی شده بودند و توهین‌هایی کردند که این اتفاق با من در میان گذاشته شد و به گونه‌ای مدیریت کردیم تا به پروازشان برسند و نهایتا این پرواز با حدود چهارساعت تاخیر در ساعت ۱:۱۰ دقیقه بامداد امروز به مقصد تهران انجام شد.

به گزارش ایسنا، با وجود پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه توضیحی از مسئولان ایران ایر درباره دلایل تاخیر هواپیما ارائه نشده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید