داوران جشن مستقل سینمای مستند ایران معرفی شدند

    کد خبر :833215
داوران جشن مستقل سینمای مستند ایران معرفی شدند

دبیر دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران اسامی هیأت داوران این رویداد را اعلام کرد.

شهرام درخشان اظهار کرد: هیأت 9 نفره داوری این دوره جشن سینمای مستند شامل بانوان مهناز افضلی، آزاده موسوی، شیرین برق‌نورد و آقایان محمدرضا اصلانی، محمدرضا دلپاک، علیرضا حسینی، رضا خوشدل راد، مهدی باقری، و کامیار فاروقی بودند که با پایان کار داوری و بررسی آثار، برای نخستین بار این اسامی رسانه ای می شوند.

وی افزود: بر این اساس داوران محترم در مدت اخیر بازبینی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه را برعهده داشتند و با پایان کار هیأت داوری، اسامی نامزدهای نهایی در بخش های مختلف فردا (پنجشنبه) اعلام خواهد شد.

درخشان با بیان اینکه مراسم پایانی دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران، جمعه 15 مرداد 1400 برگزار می شود، تصریح کرد: در مراسم پایانی این دوره که ساعت 19روز جمعه به صورت زنده از سامانه هاشور پخش خواهد شد، بزرگداشت 2 چهره مطرح سینمای مستند جناب آقای حمیدرضا احمدی لاری و سام کلانتری، نیز برگزار و از سالها تلاش و فعالیت این عزیزان در سینمای ایران تقدیر خواهد شد.

به گزارش عصرایران، دبیر دوازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران تصریح کرد: سال گذشته که به دلیل همه گیری کرونا برگزاری جشن را به سال 1400 موکول کردیم تصور می شد شدت شیوع کرونا کمتر شود اما امسال نیز شاید بتوان گفت شرایط از سال گذشته نیز بدتر شده است. بنابراین در نظر داریم مراسم پایانی را 15 مردادماه به صورت آنلاین و با حضور حداقل افراد برگزار کنیم. این مراسم در محل خانه سینما برپا می شود.
عکس:‌ یاسمن ظهورطلب/ توضیح عکس: ماسک در لحظه ثبت عکس برداشته شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید