داوران بخش عکاسی پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند

    کد خبر :824711
داوران بخش عکاسی پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند

با اعلام دبیرخانه این جشنواره، کریم متقی، مهدی قاسمی و حیدر رضایی به عنوان داوران بخش عکس پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

کریم متقی متولد ۱۳۴۵ از عکاسان باسابقه کشور است که بیش از ۳ دهه سابقه فعالیت در هنر عکاسی دارد؛ او تاکنون کتاب‌های زیادی را با این موضوع ترجمه و تالیف کرده است.

مهدی قاسمی متولد ۱۳۵۸ است که عمده فعالیت خود را در عکاسی مستند اجتماعی دنبال می‌کند. او از سال ۱۳۸۱ با ورود به عرصه عکاسی خبری از بسیاری از حوادث مهم داخلی و برخی اتفاقات خارجی عکاسی کرده‌است.

حیدر رضایی متولد سال ۱۳۵۲ از عکاسان باسابقه خبری است که تاکنون دبیری بخش عکس بسیاری از رسانه‌های کشور را برعهده داشته است. او مجری سفرهای عکاسی به مناطق مختلف کشور است و در این زمینه عکس‌های فراوانی را تهیه کرده است.

به گزارش مهر، پنجمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند با شعار «روایت حقیقت در قاب واقعیت» با انتشار فراخوان در بخش‌های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری آغاز به کار کرده است. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ خواهد بود و علاقه‌مندان برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com مراجعه کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید