دانشگر به سپاهان پیوست

  • ورزشی
  • دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ ۸:۴۶
    کد خبر :920275
دانشگر به سپاهان پیوست

در روزهایی که هواداران استقلال منتظر تمدید قرارداد محمد دانشگر بودند، این مدافع با سپاهان قرارداد 3 ساله امضا کرد.

محمددانشگر یکی از بازیکنانی بود که در پایان لیگ بیست و یکم قراردادش با استقلال به پایان رسید. این مدافع باتجربه اما یکی از بازیکنانی محسوب می شد که انتظار می رفت قراردادش را تمدید کند اما او امروز شوک بزرگی را به مدیریت باشگاه وارد کرد و به باشگاه رقیب پیوست.

سپاهانی ها که بعد از جدایی گئورگی گولسیانی در خط دفاعی به دنبال یک مهره تاثیرگذار می گشتند، با دانشگر وارد مذاکره شدند و این مدافع باتجربه نیز در روزهایی که هیچ تماسی از سوی مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد با او گرفته نشده بود، منتظر نماند و بعد از توافق نهایی قراردادش را رسما امضا کرد.

از اصفهان خبر می رسد اگرچه مسئولان سپاهان فعلا قرارداد دانشگر را به صورت رسمی اعلام نکرده اند اما این بازیکنان ظهر روز یکشنبه قراردادش را به مدت 3 سال با طلایی پوشان امضا کرده و رسما بازیکن این تیم محسوب می شود. به نظر می رسد سپاهانی ها قصد دارند حالا که چند بازیکن خود را از دست داده اند چند بازیکن جدید به خدمت بگیرند و نام آنها را همراه با یکدیگر اعلام کنند.

جدایی دانشگر از استقلال شوک بدی را به مسئولان این تیم وارد خواهد کرد. استقلال حالا با رفتن دانشگر در خط دفاع بسیار خالی شده است. در شرایطی که تمدید قرارداد با رافائل سیلوا و عارف غلامی هم هنوز در دست اقدام است و ممکن است یکی یا هردوی این بازیکنان هم به خارج از ایران بروند، فقط حضور محمدحسین مرادمند و روزبه چشمی از بین مدافعان وسط قطعی است. در این شرایط استقلالی ها باید هرطور شده برای تمدید قرارداد غلامی و سیلوا تلاش کنند و شاید حتی نیاز به یک مدافع دیگر هم داشته باشند.

به گزارش ورزش سه، باید دید مدیران باشگاه استقلال چه واکنشی به جدایی دانشگر خواهند داشت و چگونه برای جبران این اتفاق اقدام خواهند کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید