خودکشی هنرپیشگان جوان ژاپنی ادامه دارد

«تاکِئوچی یوکو» بازیگر ژاپنی صبح زود روز یکشنبه توسط همسرش، «ناکابایاشی تایکی» بازیگر، در آپارتمان خود در توکیو مرده پیدا شد.

جسد «تاکِئوچی یوکو» هنرپیشه ۴۰ ساله ژاپنی که دارای دو فرزند که یکی از آن ها نوزاد است، توسط همسرش در آپارتمان محل زندگی شان کشف شد.

وی هنگام مرگ چهل ساله بود، او مادر دو فرزند بود، از جمله یک پسر شیرخوار که در ژانویه متولد شد.

در حالی که تاکِئوچی هیچ یادداشتی باقی نگذاشته، مرگ وی به صورت خودکشی فرض می شود.

در صورت تأیید خودکشی تاکِئوچی به دنبال خودکشی های اخیر هنرپیشه های مشهور ژاپنی، از جمله بازیگر زن «اشینا سئی» در اوایل ماه جاری، «میورا هارومی» هنرپیشه در ماه جولای و ستاره تلویزیونی «کیمورا هانا» در ماه مه این چهارمین مورد خودکشی بین چهره های مشهور هنری ژاپن محسوب می شود.

این در حالی است که وب سایت رسمی «Takeuchi» در «Stardust Promotion» هنوز به روز نشده است.

تاکِئوچی در سال ۱۹۸۰ در استان «سایتاما» متولد شد، لیستی طولانی از فعالیت های او در هر دو درام تلویزیونی و سینمایی و همچنین بسیاری از جوایز بازیگری داخلی را در کارنامه خود دارد.

تاکِئوچی پس از اولین بازی در درام «Cyborg» (سایبورگ) در سال ۱۹۹۶، با بازی در نقش اصلی در درام موفق ۱۹۹۹ «NHK ،Asuka» و درام TBS ۲۰۰۱ «عشق و زندگی در سفیدی» به اوج موفقیت هنری خود رسید.

به گزارش فارس، جدیدترین فیلم او، کمدی «The Confidence Man JP: Princess» (مد با اعتماد به نفس: شاهزاده)، در ماه جولای اکران شد.