خطای ترسناک روی مسی و اخراج/عکس

خطای ترسناک روی مسی و اخراج

لیونل مسی در جریان دیدار انتخابی جام جهانی قطر با خطای وحشتناک بازیکن ونزوئلا روبه‌رو شد.

تیم ملی آرژانتین بامداد امروز در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر با نتیجه ۳ بر یک ونزوئلا را شکست داد.

اما در جریان این مسابقه در حالی که کمتر از نیم ساعت از زمان بازی گذشته بود یک اتفاق نگران‌کننده و ترسناک در مورد لیونل مسی رخ داد؛ جایی که بازیکن ونزوئلا یعنی لوئیس مارتینز به شکلی خشن و عجیب و غریب با کف پا روی ساق پای لیونل مسی فرود آمد.

در نگاه اول به نظر می‌رسید که این حرکت خشن می‌تواند رقم زننده یک مصدومیت طولانی مدت برای فوق ستاره آرژانتینی باشد. حتی تیم پزشکی آرژانتین چهار دقیقه متوالی در زمین مسابقه مشغول به مداوای مسی بودند تا نگرانی‌ها در این زمینه افزایش پیدا کند اما برنده شش باره توپ طلا نهایتاً از روی زمین بلند شد و به کار خود ادامه داد تا یک خطر بزرگ از بیخ گوش او و البته تیم باشگاهی جدیدش یعنی پاری‌سن‌ژرمن عبور کرده باشد.

عجیب‌تر این که داور مسابقه در ابتدا به بازیکن ونزوئلا کارت زرد نشان داد اما بعد از مراجعه به VAR رنگ این کارت تغییر کرد و مارتینز اخراج شد تا با چشمانی اشکبار زمین مسابقه را ترک کند. اما برنامه‌های تلویزیونی در آرژانتین به شدت این حرکت خشن بازیکن ونزوئلا را محکوم کردند و از این صحنه به عنوان بدترین خطایی که تا به حال روی لیونل مسی انجام شده یاد کردند.

به عنوان مثال نشریه اوله آرژانتین درباره این خطای خشن نوشت: ” ضربه جنایتکارانه به مسی که می توانست پای او را بشکند. ”

به گزارش ورزش سه، همچنین در برنامه TYC یکی از کارشناسان درباره این خطای عجیب و غریب بازیکنان ونزوئلا گفت: ” کارت قرمز؟ این خطا زندان داشت. نفس راحتی بکشید، حال لئو خوب است. ”