خرید بعدی پرسپولیس در راه است

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۰:۵۵
    کد خبر :910941

مدافع باشگاه شنزن چین که نامش پس از جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان به عنوان یکی از گزینه های مدنظر یحیی گل‌محمدی برای خط دفاعی پرسپولیس مطرح شده بود، پس از پاره شدن رباط صلیبی‌اش در سوپر لیگ چین و گذراندن مراحل درمانی‌اش، مدتی در تمرینات تیم پرسپولیس حاضر شد تا دوباره شرایط حضور در میادین را پیدا کند.

حضور او در تمرین پرسپولیس شایعات زیادی را به وجود آورد اما خود او سعی می‌کرد که به این شایعات دامن نزند و ماجرا را به سمتی ببرد که همه‌چیز در آرامش پیش برود.

مدافع تیم ملی، البته در یک برنامه تلویزیونی، علاقه‌اش به پرسپولیس را رسانه‌ای کرد اما مشخص نکرد که دقیقا در چه زمانی به تیم محبوبش منتقل خواهد شد.

در چنین شرایطی، با توجه به منتفی شدن حضور او در لیگهای خارجی، بحث حضور او در پرسپولیس، شکل جدی به خود گرفت و کار به جایی رسید که گفته شد او مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس ندارد منتهی عقد قرارداد او با این تیم یک شرط ویژه دارد.

گویا شرط ویژه پورعلی‌گنجی، پرسپولیسی شدن علیرضا بیرانوند بود که حالا شرط او عملی شده و به نظر می‌رسد او مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس نخواهد داشت و این احتمال وجود دارد که بعد از بیرانوند، او دومین خرید بزرگ قرمزها در نقل و انتقالات تابستانی باشد.

خبرآنلاین/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید