خبر خوش برای هواداران / مصدومان پرسپولیس رسیدند

  • ورزشی
  • یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۶:۵۷
    کد خبر :1068338
پورعلی گنجی

فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار داریم با توجه به روند کنونی، مصدوم‌های تیم از ناحیه رباط صلیبی مرحله بازگشت به شرایط مسابقه را ظرف دو سه هفته آینده طی کنند و کامل در اختیار کادر فنی باشند.

علیرضا عنایت‌زاده که در اوایل فصل به دلیل پارگی رباط صلیبی، تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، چندی پیش در جریان بازی دوستانه برای پرسپولیس به میدان رفت.

علی اعظم معادی در ارتباط با دیگر بازیکنانی که تحت عمل جراحی رباط صلیبی قرار گرفتند در گفت‌وگو با سایت باشگاه، عنوان داشت: مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسین سلمانی و علیرضا خدادادی نفراتی بودند که به دلیل آسیب‌دیدگی حدود ۷ ماه قبل با فواصل زمانی کم، تحت عمل جراحی قرار گرفتند. برای این مصدومیت چند مرحله متفاوت ریکاوری وجود دارد. تمام نفرات دوره سخت و طاقت فرسایی از فیزیوتراپی و تمرینات پس از جراحی را پشت سر گذاشتند.

وی ادامه داد: دوره بازگشت به ورزش هم چندی پیش آغاز شد که شامل آزمون‌ها و تمرینات قدرتی، استقامتی و سرعتی مختلف بوده است. خوشبختانه با توجه به سخت‌کوشی که داشتند زودتر از زمانی که جراح در نظر گرفته بود، قدرت و توان خود را بازیافتند.

فیزیوتراپ تیم پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به روندی که طی شد انتظار داریم دوره «بازگشت به مسابقه» نیز ظرف دو تا سه هفته آینده به خوبی طی شود و بعد از این زمان بازیکنان، کامل در اختیار سرمربی باشند. همچنین پورعلی‌گنجی و سلمانی ظرف یک هفته می‌توانند در تمرینات گروهی حاضر شوند و در کنار سایرین تمرین کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید