حمله ببر به عوامل یک برنامه استانی

    کد خبر :1037106
ببر

یکی از عوامل برنامه «دراستان» شبکه تهران سیما صبح امروز، شنبه ۱۱ آذر هنگام تهیه گزارش از باغ وحش صفادشت مورد حمله‌ یکی از ببرهای این باغ وحش قرار گرفت و مجروح شد.

 گروه تولید برنامه در استان برای تهیه گزارشی از وضعیت باغ وحش صفادشت به این محل مراجعه می کنند. پس از انجام هماهنگی‌های لازم، تیم در استان همراه با شهردار صفادشت، پیمانکار و مربیان باغ وحش شروع به تصویربرداری می‌کنند.

در اواسط گزارش وارد راهروی قفس ببر می‌شوند که به دلیل باز بودن در قفس یکی از ببرها بیرون می‌آید و به سوی تیم تهیه گزارش در استان حمله‌ می‌کند.

بنابر این گزارش در پی این حمله جراحت شدیدی به یکی از همکاران برنامه وارد می‌شود و منجر به بستری شدن وی می‌شود.

برنامه در استان در پی تماس‌ها و درخواست‌های مکرر مردمی نسبت به تهیه این گزارش اقدام کرده بود. در گزارش‌های رسیده به این برنامه آمده است: قرار است این باغ وحش به زودی تعطیل شود.

تیم در استان با پیگیری و بررسی همه‌جانبه موضوع و در تحقیقات اولیه متوجه می‌شود که اکنون فصل زاد و ولد ببرهاست و با تغییر فضا و مکانِ نگهداری ببرها و با توجه به سن بالای آنها شاید این اتفاق پس از این جابجایی دیگر رخ ندهد.

برنامه در استان کاری از گروه شهرستان‌های شبکه تهران سیماست که با تهیه گزارش‌های مختلف از شهرستان‌های استان تهران به انعکاس و بررسی موضوعات، مشکلات و مسائل اجتماعی، شهری، فرهنگی و… مردم می پردازد. پیگیری و پاسخگویی مسئولان از دیگر اهداف این برنامه به شمار می رود.

مشرق/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید