حمله با سلاح سرد به شرکتی خصوصی در تهرانسر

حمله با سلاح سرد به شرکتی خصوصی در تهرانسر

رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری فردی که پس از ورود به عنوان مشتری به شرکتی با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت از کارمند آن‌جا کرده بود، خبر داد.

سرهنگ حسین فاضلی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: در پی تماس یکی از کارمندان شرکتی خصوصی مبنی بر حضور سارقی در شرکت و تهدید کارمندان، بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: شاکی با مراجعه ماموران در اظهارات خود به آنان گفت که داخل شرکت مشغول کار بودم که فردی زنگ در را به صدا در آورد و سپس داخل شرکت شد و گفت که با مدیر عامل شرکت کار دارد، او را راهنمایی کردم تا مدتی منتظر بماند، اما پس از مدتی انتظار یک باره آن فرد با سلاح سرد به من حمله ور شده با زخمی کردن سرم گوشی همراه را درخواست کرد که با مقاومت من روبرو و با سر و صدایی که ایجاد کردم همسایه‌ها برای کمک کردن وارد عمل شده و وی را دستگیر کردند.

فاضلی با اشاره به تحقیقات میدانی صورت گرفته و بازبینی دوربین‌های نصب شده در محل، گفت: صحت اظهارات شاکی تایید و متهم که توسط همسایگان دستگیر شده بود برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

به گفته وی، متهم پس از انتقال به کلانتری و انجام بازجویی با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با تاکید به اینکه کارکنانی که در محیط های کم جمعیت مشغول به فعالیت هستند آسیب پذیری بیشتری دارند، گفت: این افراد باید از رها کردن اموال بر روی میز کار اجتناب کرده و قبل از ورود افراد به داخل شرکت هویت آنان را احراز کنند.