حسینی: انتخاب “آخوندی” به زیان شورای شهر پنجم است

  • سیاسی
  • سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۹:۲۰
    کد خبر :415783

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: انتخاب آقای آخوندی به عنوان شهردار تهران به زیان شورای پنجم است و پیش‌بینی می‌شود که شورای پنجم نیز سرنوشتی شبیه به شورای اول پیدا کند.

سیدمحمد حسینی، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به حضور آخوندی در بین گزینه‌های نهایی تصدی شهرداری تهران گفت: عملکرد ضعیف آقای آخوندی در وزارت راه و شهرسازی، به خوبی نشان داد که این شخص توانایی مدیریت مناصب اجرایی را ندارد. به ویژه در بحث مسکن که با رکودی طولانی مدت همراه بوده و موجب بیکاری هزاران نفر در این حوزه شده است.

وی افزود: نگاه لیبرالی آقای آخوندی به مسائل به گونه‌ای است که از ابتدای وزارتش اعلام کرد اعتقادی به ساخت مسکن برای قشر متوسط و ضعیف جامعه ندارد و اذعان کرد که از توجه دولت‌های گذشته به ساخت مسکن برای اقشار ضعیف ناراحت است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه آخوندی اهل تعامل با دستگاه‌های دیگر نیست، خاطرنشان کرد: خروج آقای آخوندی از هیئت دولت با بروز اختلاف با رئیس‌جمهور همراه شد.بنابراین امکان ندارد که چنین شخصی با این روحیه مدیریتی، توانایی ساماندهی مشکلات پیچیده شهر تهران را داشته باشد.

حسینی با انتقاد از روند انتخاب شهردار گفت: به نظر نمی‌رسد که اعضای شورای شهر، گزینه‌های تصدی شهرداری را با اراده شخصی انتخاب کرده باشند و قطعا کسانی که اعضای شورا را در لیست واحد قرار دادند، نظر نهایی برای انتخاب شهردار را صادر می‌کنند. بنابراین اعضای شورای شهر نیز در آینده در تعامل با آقای آخوندی دچار مشکل خواهند شد.

وی در پایان تاکید کرد: انتخاب آقای آخوندی به عنوان شهردار تهران به زیان شورای پنجم تمام خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود، شورای پنجم نیز سرنوشتی شبیه به شورای اول پیدا کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید