حسینی از استقلال جدا می‌شود

  • آرشیو
  • پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲
    کد خبر :775325
حسینی از استقلال جدا می‌شود

باید دید در نهایت گلر استقلال که در تابستان پیشنهادهای مناسبی داشت، در نیم‌فصل چه تصمیمی می‌گیرد و راهی کدام تیم می‌شود.

استقلال این روزها با درخشش رشید مظاهری خیال آسوده ای در درون دروازه خود دارد و سیدحسین حسینی گلر فصل قبل استقلال به همین دلیل به نیمکت نشین محض در این تیم تبدیل شده است. موضوعی که باعث شده تا حالا زمزمه های جدایی کاپیتان دوم استقلال شنیده شود.

روزنامه گل در این خصوص گزارش داده”با توجه به نمایش فوق العاده رشید مظاهری در استقلال حسین حسینی امید چندانی برای بازگشت به ترکیب استقلال ندارد و او که حالا احتمالا تیم ملی را هم از دست رفته می بیند تصمیم گرفته تا به تیمی برود که بتواند در ترکیب ثابت آن قرار بگیرد. نکته دیگری که حسینی را به جدایی از استقلال مصمم کرده ماجرای کاهش قراردادش در این تیم است. موضوعی که گلر استقلال به شدت مخالف آن است.”

محمود فکری پیش از این در خصوص نیمکت نشینی حسینی گفته بود « به حسینی گفتم نیمکت نشینی در استقلال هم از حضور در تیم های دیگر لیگ برتر بهتر است» موضوعی که نشان میدهد فکری سنگ های خود را با گلر با دوم خود وا کنده است و به نوعی نیمکت نشینی او در استقلال را تایید کرده است.

به گزارش همشهری آنلاین، باید دید در نهایت گلر استقلال که در تابستان پیشنهادهای مناسبی داشت در نیم فصل چه تصمیمی خواهد گرفت و راهی کدام تیم خواهد شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید