حادثه ترسناک برای پسر شوماخر در عربستان

  • ورزشی
  • یکشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۳۲
    کد خبر :897558
حادثه ترسناک برای پسر شوماخر در عربستان

میک شوماخر راننده آلمانی تیم فرمول یک هاس در جریان تمرینات قبل از مسابقه اصلی گرندپری عربستان سعودی در شهر جده، به شدت و با سرعت بالا با دیوار پیست برخورد کرد و بر اثر جراحات وارده به وسیله هلی‌کوپتر به بیمارستان انتقال داده شد.

فرزند بزرگ اسطوره فرمول یک، میشاییل شوماخر، در پیچ دوازده پیست در حالی که 273 کیلومتر بر ساعت سرعت داشت، کنترل خودروی خود را از دست داد و آن را به دیواره کنار پیست کوبید.

شدت این برخورد به حدی زیادی بود که خودروی شوماخر به چندین تکه تقسیم شد و خودش نتوانست از آن خارج شود. البته خوشبختانه زمانی که تیم پزشکان بالای سر او حاضر بهوش بود و توانست با پزشکان صحبت کند. با این حال او برای معاینات به وسیله آمبولانس هوایی به بیمارستان انتقال داده شد.

گونتر اشتاینتر رئیس تیم هاس در این باره به شبکه اسکای اسپورتس گفت: من هنوز شخصاً با میک صحبت نکردم، البته از طریق مادرش جویای احوال او بوده‌ام و هر لحظه از آخرین وضعیتش مطلع می‌شوم. ظاهراً خارج شدن از حاشیه پیست باعث شده او کنترل خودرویش را از دست بدهد. ما هم بلافاصله پس از برخورد ارتباط‌مان را با خودروی او از دست دادیم.

این بیست‌و‌چهارمین گرندپری است که میک شوماخر در آن شرکت می‌کند و به نظر می‌رسید که در تلاش است برای اولین بار در جمع 10 راننده برتر مسابقه قرار بگیرد.

به گزارش تسنیم، حادثه ترسناک راننده تیم هاس، جلسه دوم تمرینات رانندگان را برای یک ساعت به تعویق انداخت تا پیست پاکسازی و امکان تردد مجدد خودروها در آن فراهم شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید