جسد مثله شده زن در سطل زباله کشف شد

  • حوادث
  • دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۵۶
    کد خبر :908668
جسد مثله شده زن در سطل زباله کشف شد

آنطور که شواهد نشان می‌داد قاتل یا قاتلان پس از جنایت، جسد را مثله کرده و نیم تنه را داخل دو گونی جاسازی و بعد کنار سطل زباله رهایش کرده بودند.

به گزارش اعتماد آنلاین، ساعت 2بامداد دیروز کارگر شهرداری تهران در حوالی منطقه خزانه مشغول نظافت خیابان بود که چشمش به یک گونی در کنار سطل زباله افتاد. وی پس از باز کردن گونی با نیم تنه یک انسان مواجه شد و وحشت زده با پلیس تماس گرفت. دقایقی از این تماس می‌گذشت که مأموران کلانتری 160خزانه و تیم جنایی پایتخت در محل حادثه حاضر شدند و با انجام بررسی‌ها مشخص شد که نیم تنه متعلق به زنی حدودا 35ساله است که حدود 24ساعت از مرگش می‌گذرد.

آنطور که شواهد نشان می‌داد قاتل یا قاتلان پس از جنایت، جسد را مثله کرده و نیم تنه را داخل دو گونی جاسازی و بعد کنار سطل زباله رهایش کرده بودند. در این شرایط نیم تنه زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و درحالی‌که تحقیقات در این پرونده برای کشف اسرار جنایت ادامه داشت 3ساعت بعد یعنی ساعت 5صبح به تیم جنایی خبر رسید که دو پای زنانه داخل گونی در بزرگراه محلاتی پیدا شده است. بررسی‌ها نشان می‌داد که رهگذران پاها را پیدا کرده و به پلیس خبر داده بودند. در ادامه تحقیقات مشخص شد که پاها متعلق به نیم تنه‌ای بوده که 3ساعت قبل در خزانه کشف شده بود. اما هنوز اثری از دستان و سر یافت نشده است که تحقیقات برای شناسایی مقتول و حل معمای این جنایت هولناک ادامه دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید