جزئیات یک قتل بر سر گازوئیل

  • حوادث
  • چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰
    کد خبر :760570
جزئیات یک قتل بر سر گازوئیل

بر اساس طرح پایش پیمایش نرخ هر لیتر گازوئیل 300 تومان و قیمت هر لیتر گازوئیل با کارت آزاد نیز 600 تومان تعیین شده است، اما موضوع این است که کارت‌های آزاد در جایگاه‌ها جمع‌آوری شده و رانندگان اگر نیاز به سوخت بیشتر و با نرخ آزاد را داشته باشند امکان دریافت در تمامی جایگاه‌ها ندارند.

همایون صالحی درباره حادثه 19 آبان در یکی از جایگاه‌های عرضه سوخت در استان یزد به ایلنا گفت: ساعت 16 روز 19 آبان یک کامیون وارد جایگاه خلیج‌فارس در شهرستان مهریز استان یزد می‌شود و تقاضای نفت گاز با کارت آزاد می‌کند، اپراتور جایگاه اعلام می‌کند که کارت‌های سوخت آزاد جمع‌آوری شده‌اند، اما راننده توجهی نمی‌کند و این موضوع منجر به مشاجره و درگیری و در نهایت قتل عباس حیدری متصدی جایگاه مربوطه توسط راننده کامیون می‌شود.

وی افزود: بر اساس طرح پایش پیمایش نرخ هر لیتر گازوئیل 300 تومان و قیمت هر لیتر گازوئیل با کارت آزاد نیز 600 تومان تعیین شده است، اما موضوع این است که کارت‌های آزاد در جایگاه‌ها جمع‌آوری شده و رانندگان اگر نیاز به سوخت بیشتر و با نرخ آزاد را داشته باشند امکان دریافت در تمامی جایگاه‌ها ندارند.

رئیس کانون کارفرمایان انجمن‌های جایگاه‌داران سوخت تصریح کرد: متاسفانه در چند ماه گذشته، بیشتر کارت‌های سوخت آزاد در جایگاه‌ها جمع‌آوری شده‌اند به طوری که در حال حاضر مثلا در استان اصفهان فقط 10 کارت و یا کرمانشاه 6 کارت آزاد در جایگاه‌ها موجود است در حالی که شاید در استانی مثل اصفهان بیش از 100 کارت آزاد نیاز باشد.

وی با بیان اینکه بارها شاهد مشاجره و درگیری بین کامیون‌داران و اپراتورهای جایگاه‌های عرضه سوخت بر سر دریافت سوخت آزاد بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: این موضوعات منجر به ایجاد ناهنجاری در جامعه و زنگ هشداری برای مسئولین امر خواهد بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید