جریمه ورود غیر مجاز به محدوده زوج و فرد مشخص شد

    کد خبر :1037356
جریمه زوج و فرد

 ورود غیرمجاز به محدوده زوج و فرد جریمه دارد. به گفته معاون عملیات پلیس راهور تهران، برابر مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا از امروز تا پایان روز چهارشنبه طرح زوج و فرد خودروها در محدوده کاهش آلودگی هوا اجرا میشه و در صورتی که خودرویی غیرمجاز وارد محدوده طرح ترافیک شود، با دوربین‌ها ثبت تخلف رصد و ۱۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

سرهنگ مومنی میگه از امشب طرح ممنوعیت تردد شبانه کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین تریلرها در معابر شهر تهران اجرا می‌شود و ماموران پلیس در ورودی‌های شهر تهران مستقر هستند و از تردد کامیون‌ها جلوگیری خواهند کرد.

محکومیت ۵ مدیر به‌دلیل ترک فعل در اجرای قانون هوای پاک. علی القاصی رئیس دادگستری تهران گفته: علیه ۵ نفر از مدیران وقت برای ترک فعل و سوءاستفاده از مقام و موقعیت شغلی کیفرخواست صادر و در نهایت منجر به محکومیت این اشخاص شد.

هشدار یخ‌زدگی کنتورهای آب در روزهای آینده. بر اساس اعلام شرکت آب و فاضلاب، با توجه به روند آغاز فصل سرما و کاهش دمای هوا، شهروندان تمهیدات لازم را برای جلوگیری از یخ‌زدگی و ترکیدگی کنتور به کار ببندند. توصیه می‌شود با قراردادن پشم‌شیشه، گونی کنفی و پوشال در محفظه کنتور و عایق‌کردن لوله‌های سطحی از یخ‌زدگی انشعاب و کنتور جلوگیری شود. در صورت مشاهده یخ‌زدگی از حرارت‌دادن مستقیم و یا ریختن آب جوش روی کنتور خودداری شود.

تصاویر حمله به یک شهروند تهرانی وسط ترافیک با چاقو. یک شهروند تهرانی دقایقی از حمله یک مرد با چاقو به خانواده‌اش در خودروی شخصی‌اش روی پل پارک وی را لحظه به لحظه ثبت کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید