جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران اعلام شد

  • آرشیو
  • چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۰۳
    کد خبر :815801
جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران اعلام شد

فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی هوگوپوشان در ماه ژوئن را اعلام کرد.

سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه ژوئن را اعلام کرد. فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رقابت‌ها، از ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹(۱۰ آگوست ۲۰۲۰) اعلام کرد امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰ ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی‌شود که حالا و با برگزاری رویدادهای بین المللی دارای امتیاز، احتساب امتیازات رنکینگ آغاز شده است. با اعلام WT از ماه مارس تا جولای ۲۰۲۱ هیچ کسر امتیازی برای رویدادهای برگزار شده در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ انجام نمی‌شود.

در رده‌بندی جدید اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی، آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با ۲۹۸/۴۴ امتیاز در رده ششم قرار گرفت؛ حسین لطفی دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن با ۵۶/۵۰ امتیاز رده هفتاد و یکم را به خود اختصاص داد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۲۸۸/۵۶ امتیاز جایگاه خود در رده هفتم را حفظ کرد، سروش احمدی با ۱۹۹/۹۴ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت و امیرمحمد بخشی نیز با ۱۳۵/۹۴ امتیاز رده بیست و چهارم را به نام خود ثبت کرده است.

محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- کیلوگرم با ۱۰۸/۲۴ امتیاز در رده سی و چهارم قرار دارد و علی اشکوریان نیز با ۱۰۵ امتیاز رده سی و ششم را به خود اختصاص داده است. سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با ۲۴۵/۴۱ امتیاز جایگاه ششمی را به خود اختصاص داده است. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با ۱۱۹/۰۵ امتیاز رده سی و پنجم را در اختیار دارد.

اما در گروه زنان مهلا مؤمن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۶۴/۵۱ امتیاز رده هفتاد و سوم را به نام خود ثبت کرده است. در وزن ۵۷- کیلوگرم پریسا جوادی با ۵۹/۶۱ امتیاز در رده شصت و ششم جای گرفته است. یلدا ولی نژاد و ناهید کیانی نیز که به تازگی وزن خود را تغییر داده اند به ترتیب با ۲۸/۱۳ و ۲۴/۷۸ امتیاز در رده ۱۲۴ و ۱۳۹ قرار گرفتند.

به گزارش مهر، در وزن ۶۷- کیلوگرم کیمیا همتی با ۷۲/۴۷ امتیاز رده پنجاهم را به نام خود ثبت کرده است؛ ملیکا میرحسینی نیز با ۴۹/۶۱ امتیاز در جایگاه شصت و سوم قرار دارد. در وزن ۶۷+ کیلوگرم نیز زهرا پوراسماعیل با ۶۶/۲۳ امتیاز در رده پنجاه و یکم قرار گرفته است. اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن با ۴۸/۷۴ امتیاز در رده شصت و دوم جای دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید